Чому Алла Мазур після перемоги над раком не відрощує довге волосся: досі носить хлопчачу стрижку

Алла Мазур витримала непросте випробування. Хвороба назавжди змінила її імідж.

Рудоволосу дикторку, Аллу Мазур, глядачі вподобали ще у далекому 1997 році. Активна, в міру емоційна та вишукана – саме такої ведучої не вистачало українському телебаченню. ТСН познайомили країну з новими стандартами мовлення і Алла, можна сказати, була корифеєм сучасного мовлення.

Алла Мазур
Алла Мазур

Над стилем телеведуча працювала старанно та вдосконалювала його відповідно моді. З роками від яскравого рудого перейшла до більш темного кольору. Та хвороба змусила Аллу відрізати своє розкішне волосся.

Хіміотерапія позбавила артистку пишної шевелюри. Та Мазур не розгубилася. Вона кардинально змінила стиль. З норовливої мідноволосої дами, вона стала екстравагантною білявкою з короткою стрижкою.

Своїм новим стилем Алла хоче довести, що не слід опускати руки і навіть після хвороби людина може виглядати стильно з коротким волоссям. Після свого такого виходу в люди, теледіва заявила в інтерв’ю:

“Я спробувала показати всім, що ультракороткі зачіски після боротьби з хворобою, можуть бути стильними, модними, і подолавши хвороба, можна залишатися цікавою, красивою, сучасною жінкою, – говорить Мазур. – “І я рада за Україну, яка позитивно сприймає незвичайний для неї, поки, образ, але дуже популярний в Європі”

Зараз зірка сповна насолоджується новим етапом життя та своєю зачіскою. Прийшлася вона до смаку і прихильникам. Фанати вважають, що так Алла зробила виразнішими свої риси обличчя та скинула кілька років.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини