Дзідзьо не з’явився 1 вересня на лінійці свого ймовірного сина від Цибульської: пішов у 1 клас без “тата”

Для широкої публіки DZIDZIO досить довгий час вважався завидним холостяком, хоча вдома на нього завжди чекала його дружина Ярослава (Slavia). Артистові приписували роман з колегою по сцені Ольгою Цибульською, який вони заперечувати не поспішали. Навпаки, зірки продовжували разом виступати та вдавати закоханих. Чутки посилилися після того, як Михайло Хома повідомив про розлучення з жінкою – фанати запідозрили, що до цього причетна Оля.

DZIDZIO та його колишня дружина Slavia
DZIDZIO та його колишня дружина Slavia

Сама виконавиця лише сміється подібним пліткам, та особистість свого таємничого чоловіка розсекречувати не хоче. Йому знаменитість народила сина Нестора, і як не дивно, але чи не під кожним новим фото Цибульської з дитиною знайдуться коментарі про схожість хлопчика з Дзідзьо, адже його справжнього батька Ольга не показує.

Оля Цибульська з сином
Оля Цибульська з сином Нестором

Ось і на цей раз під новими фото співачки зі спадкоємцем зібралася купа припущень щодо особистості тата Нестора. Так, у себе в Інстаграмі Цибульська поділилася кадрами з 1 вересня сина – він пішов у перший клас. DZIDZIO разом з ними не було:

“Вітайте нас! Перший раз у перший клас. Наша любов! Синочок! Хай світ відкривається для тебе і дивує своїми можливостями. Ти можеш все”, – пише Оля.

Одними лише привітаннями від зіркових друзів та простих шанувальників у коментарях не обійшлося:

  • “В добру путь, Нестор”;
  • “Легкого і веселого навчання”;
  • “Схожий на Дзідзьо”;
  • “Тільки що передивилася сторінку каналу 1+1, де є фотографії зірок з дітками, і там те саме – коментарі, що дитина подібна на Дзідзьо. Якісь двоякі відчуття”.
Коментарі користувачів мережі
Коментарі користувачів мережі

Схожі новини