Син Потапа недолюблює Настю Каменських? Які насправді стосунки між Андрієм та новою дружиною його батька

Чи ладнає Андрій Потапенко з Настею Каменських насправді? Усі відповіді у статті.

Стосунки дружини відомого українського продюсера і репера Потапа Насті Каменських і його єдиного сина Андрія від першої дружини Ірини Горової дуже хвилюють фанатів подружжя. Звісно, знаменитості намагаються сховати будь-які негаразди у родині від сторонніх очей. Однак, є речі, які неможливо не помітити.

Настя Каменських і Андрій Потапенко

Півроку тому Олексій давав інтерв’ю, у якому розповів про взаємини між новою дружиною та єдиним спадкоємцем.

Олексій та Андрій Потапенка у квартирі Ірини

“Він ставиться до неї як до батькової дружини. Він бачить, що це татова жінка, яку він любить. У них прекрасні відносини. Вони добре спілкуються. Він як хлопчик знімає рольову модель поведінки тата: він бачить – тато любить цю жінку, і у нього автоматом – значить, це добре”

Але з якої ж тоді причини мачуха та пасинок ніколи не взаємодіють? Потап доволі часто відправляється на відпочинок з дружиною, тещею, друзями і навіть колегами. І якщо у компанії є Настя, то Андрія там не буває ніколи. Продюсер постійно ділить себе між ними замість того, щоб об’єднувати їх.

Скріншоти сторінок Насті Каменських та Олексія Потапенко

Більш того, Андрій 1-го вересня відправився до школи і зірковий батько відвідав свято сина. Чого не скажеш про Настю Каменських, яка у цей час плавала в особистому басейні на подвір’ї свого дому. Чому Каменських знехтувала святом сина свого чоловіка?

На превеликий жаль, знаменитості наврядче захочуть дати відповідь на це питання журналіста. Потап притримується версії, що між його сином та новою дружиною прекрасні стосунки, і хоча аудиторія не може за цим спостерігати, доведеться повірити офіційній версії.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини