Син Потапа недолюблює Настю Каменських? Які насправді стосунки між Андрієм та новою дружиною його батька

Чи ладнає Андрій Потапенко з Настею Каменських насправді? Усі відповіді у статті.

Стосунки дружини відомого українського продюсера і репера Потапа Насті Каменських і його єдиного сина Андрія від першої дружини Ірини Горової дуже хвилюють фанатів подружжя. Звісно, знаменитості намагаються сховати будь-які негаразди у родині від сторонніх очей. Однак, є речі, які неможливо не помітити.

Настя Каменських і Андрій Потапенко

Півроку тому Олексій давав інтерв’ю, у якому розповів про взаємини між новою дружиною та єдиним спадкоємцем.

Олексій та Андрій Потапенка у квартирі Ірини

“Він ставиться до неї як до батькової дружини. Він бачить, що це татова жінка, яку він любить. У них прекрасні відносини. Вони добре спілкуються. Він як хлопчик знімає рольову модель поведінки тата: він бачить – тато любить цю жінку, і у нього автоматом – значить, це добре”

Але з якої ж тоді причини мачуха та пасинок ніколи не взаємодіють? Потап доволі часто відправляється на відпочинок з дружиною, тещею, друзями і навіть колегами. І якщо у компанії є Настя, то Андрія там не буває ніколи. Продюсер постійно ділить себе між ними замість того, щоб об’єднувати їх.

Скріншоти сторінок Насті Каменських та Олексія Потапенко

Більш того, Андрій 1-го вересня відправився до школи і зірковий батько відвідав свято сина. Чого не скажеш про Настю Каменських, яка у цей час плавала в особистому басейні на подвір’ї свого дому. Чому Каменських знехтувала святом сина свого чоловіка?

На превеликий жаль, знаменитості наврядче захочуть дати відповідь на це питання журналіста. Потап притримується версії, що між його сином та новою дружиною прекрасні стосунки, і хоча аудиторія не може за цим спостерігати, доведеться повірити офіційній версії.

реклама

Поділіться статтею

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська проводять медовий місяць на Мальдівах

Вже не вагітна Мартиновська насолоджується медовим місяцем з Ектором Хіменесом-Браво: закохані розсекречені

Фанати Ектора Хіменеса-Браво вважають, що шеф-кухар більше не холостий і офіційно позв'язав себе узами шлюбу з колегою Ольгою Мартиновською. На таку думку їх наштовхнули кадри з Мальдів, куди зірка полетів з коханою невдовзі після візиту матері. Усі деталі в статті.
Як виглядає перша дружина Сергія Притули

Як виглядає перша дружина Сергія Притули: ефектна брюнетка затьмарила нову жінку телеведучого

0
Відомий український шоумен Сергій Притула не робить зі свого особистого життя велику таємницю. Зараз телеведучого щасливим робить жінка, з якою він познайомився на роботі в той момент, коли його попередній шлюб дав серйозну тріщину. А чим зараз живе та як виглядає перша дружина Притули?
Стосунки з яким кавалером Софія Ротару ретельно приховує

Було б соромно перед покійним чоловіком: стосунки з яким кавалером Софія Ротару ретельно приховує?

Софія Ротару має безліч знайомих та друзів, адже сценічна діяльність вимагає підтримувати контакти. Втім, у її оточенні можуть бути не тільки сильні і талановиті люди, але й ті, зв'язок з якими може осоромити зірку та заплямувати її репутацію. Хто ж цей чоловік, дружбу з яким вона ретельно приховує?
Аліна Гросу заговорила про шлюбний контракт з Романом Полянським

Гросу після розлучення з Комковим заїкнулася про шлюбний контракт з новим коханим: сюрприз для Полянського

0
Відома українська співачка Аліна Гросу має за плечима один невдалий шлюб, який закінчився ще до першої річниці. Після розлучення з Олександром Комковим зірка залишилася навіть без спільного кота, адже шлюбних контрактів пара не укладала. Чи повторить артистка цю помилку у стосунках з Романом Полянським?
Оля Полякова публічно образила Ірину Білик, за що їй довелося привселюдно вибачатися

Оля Полякова публічно образила Ірину Білик і нарвалася на пару ласкавих: “Спочатку говорить, а потім думає”

0
Відома українська співачка Оля Полякова мала необережність в одному з популярних шоу образити поп-діву вітчизняної сцени Ірину Білик. За це Суперблондинці довелося просити вибачення, цілуючи руки народної артистки, після чого зірки остаточно примирилися.

Популярне

Останні новини