Чому син Софії Ротару Руслан тягне кар’єру матері на собі і не підпускає до неї інших: справи сімейні

Руслан Євдокименко — єдиний син народної артистки України Софії Ротару та її покійного чоловіка Анатолія Євдокименко. Хлопець виховувався суворо та рано привчився брати на себе відповідальність. Це стало хорошою “інвестицією” у майбутнє співачки, адже згодом Софія Михайлівна потребувала допомоги, і її спадкоємець врятував її кар’єру.

Руслан Євдокименко — герой Софії Ротару

Так як батько чоловіка займався усіма справами Ротару, то після втрати голови родини, сім’я опинилася в складному становищі. Співачка не виходила на сцену багато місяців, і не приймала допомоги від впливових знайомих і колег.

Софія Ротару
Софія Ротару

Не довго думаючи, син української Примадонни взяв ситуацію у свої руки. Він очолив управління компанією своєї мами,  зайнявся бізнесом та довірив деякі обов’язки своїй дружині Світлані. Через півтора року після того, як Анатолій Євдокименко покинув цей світ, артистка знову вийшла на велику сцену. Але тепер оновлена, зі свіжим репертуаром, новими костюмами і так далі.

Можна було-б подумати, що після успішного поновлення творчої кар’єри, Руслан може спокійно передати управління професіоналу, але зірковий син вирішив, що впорається з цією відповідальністю. Вже 20 років він успішно керує бізнесом та кар’єрою мами, і не збирається зупинятися.

Софія Ротару з сином Русланом
Софія Ротару з сином Русланом

Цікаво, що головні прибуткові посади зайняті членами родини Софії Михайлівни, і таким чином фінансових витрат набагато менше, адже гроші не виходять за межі родини. Але з недобросовісністю працівників їм все одно довелося зіштовхнутися — Софія Ротару пережила скандал з підлеглою, яка її обкрадала.

Схожі новини