Чому Наталія Мосейчук досі приховує батька свого первістка? Звичайний працьовитий чоловік з провінції

Наталія Мосейчук має таємниче минуле, яке не хочу розповідати жодній людині. У чому ж справа?

Наталія Мосейчук — успішна українська тележурналістка, мама двох синів, любляча дружина і професіонал свого діла. Вона серйозно піклується про свою репутацію, тримає дистанцію за своїми колегами, і тим більш з глядачами. Про особисте життя зірка розповідає, але тільки те, що не зможе порушити гарної картинки щасливого сімейства.

Перший чоловік Наталі Мосейчук

Коли телеведуча проживала у місті Житомирі і працювала там, вона перебувала у шлюбі з чоловіком, від якого народила старшого сина Антіна. Стосунки зародилися за студентських часів.

Наталія Мосейчук з старшим сином
Наталія Мосейчук з старшим сином

З першим чоловіком вони разом і переїжджали до Києва в пошуках кращого життя. Однак ні імені, ні особистості цього чоловіка Наталя не розкриває. Вона категорично відсікає будь-які питання про перший шлюб.

Але точно відомо, ще й те, що саме від першого чоловіка в 1998-му році вона народила первістка. Очевидно, що вже в цей час перший шлюб Наталії розпався. Тому як телеведуча розповідає, що через потребу в роботі, змушена була віддати 10-місячного Антіна на виховання батькам, поки сама не змогла встати на ноги в професійно-фінансовому плані. Хлопчик жив у Житомирі до 2-х років.

Наталія Мосейчук
Наталія Мосейчук

За роки праці у “ТСН” вона жодного разу не згадувала ім’я першого чоловіка у інтерв’ю і не має наміру відкривати особистіть екс-коханого і надалі. Мовляв, він не має ніякого відношення до її публічності, і вона не буде порушувати його спокій.

Можна сказати, що Наталія є найтаємничішою телеведучою, яка суворо охороняє свої секрети та минуле.

реклама

Поділіться статтею

Дзідзьо та його колишня дружина Славія

Дзідзьо вперше прокоментував стосунки з екс-дружиною Славією після розлучення: “Маємо вирішити одне питання”

Михайло Хома, відомий під псевдонімом Дзідзьо, у квітні 2021 року шокував своїх прихильників новиною про розлучення з дружиною Ярославою, яка виступає на сцені під псевдонімом SLAVIA. Як зізнався артист, він до сих пір підтримує теплі стосунки з колишньою.
Як виглядає свекруха Лілії Ребрик

(Фото) Як виглядає свекруха Лілії Ребрик: моложава жінка, яка вирішила тримати дистанцію з невісткою

Лілія Ребрик знайшла справжнє щастя разом з Андрієм Диким. Міцна родина, показові стосунки. Та чи змогла знайти артистка спільну мову з батьками обранця? Вперше на сторінці ведучої з'явилося сімейне фото, але свекруха не схотіла навіть сидіти поруч з невісткою.
Арсен Мірзоян більше не голова родини Тоні Матвієнко

Не здатний утримувати родину і навіть не голова сім’ї: Тоня Матвієнко розповіла, хто зайняв місце Мірзояна

Останнім часом родина Тоні Матвієнко та Арсена Мірзояна в усіх на вустах. Зіркове подружжя охоче діляться подробицями особистого життя, а також тим, як влаштований їхній побут. Що цікавого на цей раз розповіли подружжя артистів, і чим Арсен поступився, читайте у статті.
Ані Лорак, Тіна Кароль та інші співачки, які закрутили роман з продюсером

Ані Лорак, Тіна Кароль та інші співачки, які закрутили роман з продюсером заради кар’єри: любов з розрахунку

Співачки не рідко зав'язують романи зі своїми продюсерами. Це й не дивно, підопічна зі своїм наставником багато часу проводить разом, тож певна прив'язаність один до одного з'являється у будь-якому випадку. Ми зібрали історії артисток, яким вдалося підкорити серце свого продюсера.
Леся Нікітюк святкує 34-й день народження

Леся Нікітюк святкує 34-й день народження: як її привітав заможний коханий та його суперник Притула

19 жовтня Леся Нікітюк святкує свій 34-й день народження. У цей день зірку вітають майже усі представники українського шоу-бізнесу, адже вона дуже популярна не тільки серед народу, але й має багато знаменитих друзів. Як привітали її найближчі люди — коханий, а також добрий друг Сергій Притула?

Популярне

Останні новини