Ольга Сумська відправила своїх песиків на СПА процедури: банний день у золоті та мармурі улюбленці полюбили

Ольга Сумська по праву вважається однією з легендарних артисток України. Її кар’єра успішно стартувала ще у 1990-х і зірка, можна сказати, була корифеєм нашого кінематографу часів незалежності. Затребуваності знаменитості позаздрить кожна акторка.

Проте, слід віддати належне, що попри шалену кар’єру, безліч проєктів, ні Сумська, ні її родина не хваляться багатствами. Втім, і у розкошах собі не відмовляють. Лише подивіться, який банний день влаштувала наша Роксолана своїм цуцикам. Зверніть увагу яка розкішна ванна кімната у родини Ольги: дизайнерський ремонт, мармур, золота сантехніка.

Сторіз Ольги Сумської

Цуцики зовсім не звикли до камер і такої уваги, саме тому відверталися та намагалися сховатися. Звати улюбленців, а вірніше улюбленець Джессі й Жасмін. Порода дрібна, декоративна. Води песики не бояться, а навпаки з радістю плескаються на радість Сумській.

Сторіз Ольги Сумської

“Сушка. СПА-процедури. Мама-грумер”, – пише акторка.

Цуценята слухняно піддаються всім процедурам та навіть не гавкають на камеру.

Ольга не раз розповідала, що ці собачки стали її справжнім спасінням і натхненням під час карантину. Вони розважали артистку витребеньками та не давали сумувати, коли всі заклади були закриті, а люди сиділи по домівках. До речі, песики стали легальною причиною зайвий раз вийти з апартаментів на прогулянку. Дівчатам потрібно було бігати по парку та займатися своїми цуценячими справами на свіжому повітрі.

Сумська не приховує, що Джессі та Жасмін не мають дефіциту у кохання.

Схожі новини