Дружина Григорія Решетніка безсоромно показала, чим вони займаються, коли діти сплять: “Як кролики”

Родина Григорія Решетніка – одна з найулюбленіших українцями. Це цілком зрозуміло, враховуючи, що він і його дружина Христина демонструють справжню сімейну ідилію. Познайомилося майбутнє подружжя на роботі, і якщо Гриша одразу поклав око на видну дівчину, то вона не звертала на нього ніякої уваги. Коли телеведучому все ж вдалося запросити її на побачення в боулінг, їхні стосунки нарешті зав’язалися.

Весілля закохані зіграли у 2010 році, згодом у них сталося довгоочікуване поповнення – народився син Іван. Вже тепер у нього є двоє братів – Дмитрик та Сашко. Наймолодшому ще й року немає, а про третю вагітність пара повідомила в мережі красномовним фото з помітно округленим животиком Христини.

Третя вагітність Христини Решетнік
Третя вагітність Христини Решетнік

В інтерв’ю каналу СТБ Решетніки розповідали, що дізналися про чергове поповнення після відпустки на Мальдівах, однак вже там доля ніби давала знаки:

“Коли ми були на відпочинку, біля нашого будинку завжди сиділа лелека. Я його часто знімала, а після того, як викладала в соцмережі, всі друзі і батьки писали: “Точно когось привезете! Ну давайте вже дівчинку!”. Тоді просто сміялися, але, схоже, лелека сидів у нас 12 днів не просто так”.

Родина Григорія Решетніка
Родина Григорія Решетніка

Багатодітними батьками Григорія і Христину зробив ще один хлопчик, тож шанувальники тепер сподіваються, що наступного разу в них народиться донечка. Про це пишуть чи не під кожним новим фото пари, а на цей раз дружина Решетніка вирішила показати підписникам, чим вони займаються, коли діти сплять – влаштовують романтичні вечері.

Ось що відбувається у коментарях до публікації:

  • “Та ну… Ви прямо як кролики”;
  • “Схоже, що скоро буде дівчинка!”;
  • “Ви круті, захоплююся вами”;
  • “Романтика! Четвертою буде вже дівчинка, мабуть!”.
Коментарі користувачів мережі
Коментарі користувачів мережі

Схожі новини