Як виглядають діти Наталі Сумської та чому вони не спілкуються з зірковою тіткою Ольгою Сумською

Акторка Наталя Сумська, страша сестра Ольги Сумської, рідко спілкується з сестрою. Та чи спілкуються їхні нащадки?

Ольга та Наталя Сумські – дві українські актриси, які являються одна одній рідними сестрами. Любов до театральної сцени та кінематографу у них передалася по генам – їхні батьки, В’ячеслав та Анна Сумські були театральними акторами, тож і доньки обрали сценічний шлях.

Наталя старша за Ольгу на десять років. І різниця у віці – не єдина між ними. Наталя більше закохана у театральну сцену, в той час як її молодша сестра обожнює кіно та надає перевагу роботі в кадрі. Не зійшлися сестри й у політичних поглядах. У відвертому інтерв’ю Ольга розповіла, що Наталя не підтримала деякі її роботи, через те що їх показували на російському телебаченні.

Ольга та Наталя Сумські в молодості
Ольга та Наталя Сумські в молодості

Старша Наталя також зізнавалася, що їй не подобається, як Ольга буквально кожен свій крок демонструє на публіку у соціальних мережах. Усі ці конфлікти стали прчиинами того, що дві сестри сьогодні практично не спілкуються. Хоча зізнаються, вони поважають вибір один одної та будуть підтримувати, якщо це буде потрібно.

Втратили зв’язок між собою і діти акторок. В обох є свої родини. Ольга народила двох доньок, одна з яких переїхала до Москви, де народила двох дітей та вийшла заміж. Молодша живе з мамою та готується пробувати себе в акторстві.

Ольга Сумська з донькою та Наталя Сумська з сином
Ольга Сумська з донькою та Наталя Сумська з сином

У Наталі також двоє дітей – син і донька. Обоє також пробують свої сили в театральному мистецтві та в кіно. Двоюрідні сестри та брат практично не спілкуються один з одним, максимум – телефонують або пишуть смс на свята.

Сумська старша розповіла, що Тоня (старша донька Ольги) живе в іншій країні, тож зв’язку з нею практично немає, а молодша Аня менша за її дітей, тож у них не так багато спільних інтересів та тем для розмов.

реклама

Поділіться статтею

Софія Ротару так і не вийшла заміж за кохання усього свого життя

Софія Ротару так і не вийшла заміж за кохання усього свого життя: як виглядає велика любов народної артистки

У біографії Софії Михайлівни Ротару є багато пробілів та неоднозначних фактів. Колись співачка пообіцяла їх заповнити. Але за однієї умови: вона це зробить лише тоді, коли назавжди покине сцену. Роки йдуть, а вонаСтосунки з Володимиром Івасюком і не думає відкривати завісу до потаємної сфери свого життя.
Ольга Сумська розповіла, чим підкорила Віталія Борисюка

Ольга Сумська розповіла, чим приворожила Борисюка: “Скуштував мої малесенькі голубчики і зімлів від щастя”

0
Відома українська акторка Ольга Сумська вже більше 20 років щаслива у шлюбі з колегою по цеху Віталієм Борисюком. Одна з тих речей, якими вона підкорила коханого, стали її кулінарні шедеври. Попри насичений робочий графік зірка завжди знаходить час покуховарити, адже полюбляє цю справу.
Як виглядають три дружини Андрія Доманського

Дружини та діти Андрія Доманського: що відомо про трьох обраниць та шістьох спадкоємців велелюбного шоумена

0
Відомий український телеведучий Андрій Доманський протягом усієї кар'єри мав дуже насичене особисте життя, тож зараз у свої 47 він є багатодітним батьком шістьох дітей. У матеріалі дізнайтеся, що відомо про жінок, які народили велелюбному шоумену спадкоємців – трьох його дружин.
У вагітності Наталії Могилевської підозрюють Ектора Хіменеса-Браво, якому приписують роман з Ольгою Мартиновською

Вагітна Наталя Могилевська назвала Ектора Хіменеса-Браво претендентом на батьківство: Мартиновська за бортом

0
Відома українська співачка Наталія Могилевська не особливо полюбляє ділитися з публікою подробицями особистого життя, але це лише підігріває зацікавленість аудиторії. Цього разу справжнім здивуванням для фанатів стали чутки про вагітність Могилевської, до якої може бути причетним Ектор Хіменес-Браво.
Андрій Данилко

Як виглядає перше та єдине кохання Андрія Данилка: щирі почуття, які довгі роки не давали спокою артисту

Андрій Данилко подарував Україні та усьому світові справжню артистку з народу Вірку Сердючку, яка завдяки Євробаченню підкорила іноземного слухача. Однак сам артист у реальному житті далеко не такий веселий та запальний, як його персонаж. Таким же загадковим залишається і його особисте життя.

Популярне

Останні новини