Як виглядає другий чоловік Софії Ротару, який до нестями закохав її у себе: зірка ховає свою найбільшу любов

У житті української Примадонни був чоловік, який так і залишився таємним. Хто полонив серце співачки?

Про безсмертне кохання Софії Михайлівни Ротару та її покійного чоловіка Анатолія Євдокименко знає ледь не кожен українець. Цю історію активно просувають у мережі, її обговорюють, нею насолоджуються. Адже немає нічого прекраснішого за кохання, яке люди проносять крізь усе своє життя, і про яке не забувають після смерті.

Але у житті примадонни ставалися більш особисті події. Наприклад, стосунки з молодим композитором Володимиром Івасюком.

Володимир Івасюк та Софія Ротару. Чорно-біле фото оброблене у кольорі

Перше кохання і перший шлюб

Коли журналісти почали копирсатися у біографії Софії Ротару вони віднайшли деякі факти, які можуть вразити аудиторію. Наприклад, її близькі стосунки з Володимиром Івасюком. Подейкують, що чоловік знаходився з майбутньою суперзіркою у цивільному шлюбі, і колись виконував такі самі обов’язки, які взяв на себе Анатолій Євдокименко.

Софія Ротару та Володимир Івасюк

Ходять чутки, що у пари навіть народилася дівчинка. Мовляв, Софія Михайлівна старанно приховувала її від публіки, але правда про неї вийшла, коли дівчинку поцупили і зіркова мама вимушена була шукати дитину.

Наявність в неї доньки Софія Михайлівна на відрі спростовує, а ось стосунки з Володимиром Івасюком жодного разу не заперечувала. Але варто підкреслити, що і підтвердження від зірки не надходило.

Те, що Ротару приховує велику кількість фактів зі своєї таємничої біографії вона визнає. Співачка якось заявила журналістам, що розповість вражаючі речі про себе, але тільки тоді, коли навічно покине українську естраду. Зважаючи на її любов до сцени, цей день може не настати ніколи.

реклама

Поділіться статтею

Софія Ротару так і не вийшла заміж за кохання усього свого життя

Софія Ротару так і не вийшла заміж за кохання усього свого життя: як виглядає велика любов народної артистки

У біографії Софії Михайлівни Ротару є багато пробілів та неоднозначних фактів. Колись співачка пообіцяла їх заповнити. Але за однієї умови: вона це зробить лише тоді, коли назавжди покине сцену. Роки йдуть, а вонаСтосунки з Володимиром Івасюком і не думає відкривати завісу до потаємної сфери свого життя.
Ольга Сумська розповіла, чим підкорила Віталія Борисюка

Ольга Сумська розповіла, чим приворожила Борисюка: “Скуштував мої малесенькі голубчики і зімлів від щастя”

0
Відома українська акторка Ольга Сумська вже більше 20 років щаслива у шлюбі з колегою по цеху Віталієм Борисюком. Одна з тих речей, якими вона підкорила коханого, стали її кулінарні шедеври. Попри насичений робочий графік зірка завжди знаходить час покуховарити, адже полюбляє цю справу.
Як виглядають три дружини Андрія Доманського

Дружини та діти Андрія Доманського: що відомо про трьох обраниць та шістьох спадкоємців велелюбного шоумена

0
Відомий український телеведучий Андрій Доманський протягом усієї кар'єри мав дуже насичене особисте життя, тож зараз у свої 47 він є багатодітним батьком шістьох дітей. У матеріалі дізнайтеся, що відомо про жінок, які народили велелюбному шоумену спадкоємців – трьох його дружин.
У вагітності Наталії Могилевської підозрюють Ектора Хіменеса-Браво, якому приписують роман з Ольгою Мартиновською

Вагітна Наталя Могилевська назвала Ектора Хіменеса-Браво претендентом на батьківство: Мартиновська за бортом

0
Відома українська співачка Наталія Могилевська не особливо полюбляє ділитися з публікою подробицями особистого життя, але це лише підігріває зацікавленість аудиторії. Цього разу справжнім здивуванням для фанатів стали чутки про вагітність Могилевської, до якої може бути причетним Ектор Хіменес-Браво.
Андрій Данилко

Як виглядає перше та єдине кохання Андрія Данилка: щирі почуття, які довгі роки не давали спокою артисту

Андрій Данилко подарував Україні та усьому світові справжню артистку з народу Вірку Сердючку, яка завдяки Євробаченню підкорила іноземного слухача. Однак сам артист у реальному житті далеко не такий веселий та запальний, як його персонаж. Таким же загадковим залишається і його особисте життя.

Популярне

Останні новини