Як виглядає майбутня свекруха Ольги Мартиновської? Ектор Хіменес-Браво вже познайомив кохану з мамою

Фанати підозрюють, що в Ектора та Ольги роман. Як виглядає імовірна майбутня свекруха Мартиновської.

Не так давно Ектор Хіменес-Браво вперше за багато років зізнався, що перебуває у серйозних стосунках. Ім’я таємничої коханої він відкривати побоявся. Зірка аргументував секретність тим, що усі його попередні відносини з жінками псувалися через надмірну увагу аудиторії та преси. Цього разу шеф-кухар має намір займатися особистим життя без об’єктивів камер.

Оля Мартиновська — таємна кохана

Та якщо ти публікуєш таємничу обраницю спиною, то будь готовий до того, що вас розсекретять. Публіка має великий досвід з визначення прихованих романів, і цей раз не став виключенням.

Ектор-Хіменес Браво зі своєю коханою
Ектор-Хіменес Браво зі своєю коханою

Після того, як Ектор опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram світлину з коханою, яка відвернулася від камери, публіка одразу визначила, що це Мартиновська. На великий подив, Ольга вирішила не спростовувати цієї новини.

Як виглядає імовірна майбутня свекруха Ольги?

Мама Ектора Хіменеса-Браво залишилася жити у Колумбії. Там у шеф-кухаря є велика родина, яку він регулярно відвідує. Жінка імовірно вже знайома з колегою свого сина. До того ж Ектор знайомив її зі своєю попередньою нареченою Анною.

Ектор Хіменес-Браво з мамою

Варто відмітити, що жінка, яка дала життя шеф-кухарю, дуже сильна духом. Її чоловік, батько зірки, за словами його дітей, був не найкращою людиною і вдавався до необдуманих методів виховання, від яких стає не по собі. Згодом чоловік взагалі вирішив покинути дружину та нащадків, і завів нову сім’ю.

Ектор з батьком після цього ніколи не спілкувався. А його розповідь про важке дитинство може довести до сліз. Не дивлячись на це, мама кулінара зберегла в собі найкращі риси і знаходить сили і надалі вкладатися в родину.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини