Знайшлася друга дружина Арсена Мірзояна: білявка, яка не змогла бути конкуренткою Тоні Матвієнко

Арсен Мірзоян, виявляється відгуляв не 2 весілля, а цілих 3. У мережу потрапили світлини його з другою обраницею, яка з’явилася у житті співака приблизно у той самий час, коли сталося знайомство з Тонею Матвієнко. Невже артист не одразу закохався у доньку Ніни Митрофанівни?

Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян у програмі Зірковий шлях
Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян у програмі Зірковий шлях

Друга дружина Арсена Мірзояна

Першою обраницею співака була запоріжанка Анна. Жінка пройшла з ним значну частину нелегкого шляху: саме вона була поруч, коли артист почав втрачати слух, саме вона подарувала йому двох чудових дітлахів.

Перша дружина Арсена Мірзояна. 

Втім, по приїзду до української столиці, стосунки розладилися і пара вирішила розійтися. Дуже швидко зав’язався роман у Мірзояна і Матвієнко. Втім, нещодавно спливли кадри з його другого весілля.

Сталося воно у 2013, тобто за 3 роки до того, як артист побрався з донькою Ніни Митрофанівни.

Церемонія відбулася у сицилійському стилі. Жінкою, якій Арсен одягав обручку стала співачка Лавіка. Для нареченої навіть орендували Fiat 1936-го року, на якому під будинок під’їхав франт Мірзоян.

Друга дружина Арсена Мірзояна

Сама ж дівчина була одягнена у витончену коротку сукню. Фатою не прикрашали, натомість яскравий макіяж та пишні вії підкреслили аристократичну вроду артистки.

Друга дружина Арсена Мірзояна

Гостей було небагато, лише найближчі родичі та друзі.

Друга дружина Арсена Мірзояна

Проте, дійсним цей шлюб не можна вважати, адже ці кадри, що потрапили у мережу є постановочними. Річ у тім, що учасника “Голосу країни” Арсена Мірзояна запросили до участі у фотосесії весільного журналу. До пари підібрали молоду та перспективну зірку, яка теж у той час стрімко набирала популярність.

Схожі новини