Як виглядає доросла дочка Наталії Сумської від першого шлюбу: акторка досі змушена забезпечувати спадкоємицю

Легенда українського кіно і театру Наталія Сумська особливо не ділиться подробицями приватного життя, але деякі факти зі своєї біографії тримати в таємниці не може. З'ясувалося, що акторка вимушена забезпечувати свою дорослу дочку, якій зараз 39 та у якої підростає власна дитина.

Прізвище Сумських не потребує представлення, адже їхня сімейна акторська династія зробила і продовжує робити великий внесок у розвиток індустрії, а від краси сестер Наталі та Ольги чоловіки сходили з розуму. Та схожі знамениті родички між собою лише зовні – погляди й стиль життя у них зовсім різний.

Якщо Ольга активно веде блог у соціальних мережах і ділиться з фанатами всім, що в неї відбувається, то Наталія навпаки не любить виносити особисте на загальний огляд. Навіть інтерв’ю вона дає вкрай рідко, але при цьому доволі відверті. В одному з таких акторка зізналася, що її стосунки зі старшою дочкою переживають не найкращі часи.

Доросла дочка Наталії Сумської сидить на шиї акторки. На фото Дарина справа
Доросла дочка Наталії Сумської сидить на шиї акторки. На фото Дарина справа

39-річну спадкоємицю Наталії Сумської звуть Дарина, вона народилася у першому шлюбі знаменитості з кінооператором Ігорем Мамаєм. Продовжувати сімейну династію донька пари не стала та обрала для себе кар’єру естрадної співачки. Дарина стала головною зіркою ансамблю прикордонних військ, однак зрештою вона звідти пішла, коли вийшла заміж за музиканта Юрія Трофименка.

Вже три роки як дочка Сумської вдова, через що Наталії доводиться повністю забезпечувати не лише її, а й онучку:

“Зараз я повністю опікуюся донькою і онукою, і всі ці проблеми повинна вирішувати я. Вона просто живе на світі”, – заявила акторка.

Дочка Наталії Сумьскої не хоче забезпечувати себе сама
Дочка Наталії Сумьскої не хоче забезпечувати себе сама

За її словами, Дарина у всьому покладається на матір, а коли мова заходить про те, що ніхто не вічний і колись Наталія більше не зможе допомагати, дочка відповідає коротко:

“Як Бог дасть”.

Дочка Наталії Сумської Дарина
Дочка Наталії Сумської Дарина

Сумська вважає, що ці риси спадкоємиця взяла від батька, який свого часу не сам шукав можливості, а чекав, що хтось їх надасть.

реклама

Поділіться статтею

Вагітна Руслана Лижичко ощасливила фанатів новиною

Вагітна Руслана після повідомлення про майбутнє поповнення не припиняє ділитися щастям: “Я щиро радію”

Руслана Лижичко тільки нещодавно повідомила, що чекає на майбутнє поповнення і вже світиться на усіх екранах країни. Варто відмітити, що глядачі неймовірно щасливі через повернення співачки на телебачення, і не дочекаються дізнатися деталей цікавого положення зірки.
Дружина нового судді

Дружина нового судді “Танців” Максима Чмерковського прилетіла в Україну: ревнивиця не відходить ні на крок

Багатьом українським глядачам було цікаво, як родина Максима Чмерковського буде миритися з його відсутністю вдома у США, і чи не вплине це на його шлюб з американкою. Нещодавно стало відомо, що дівчина прилетіла до України. Що стало причиною її візиту до батьківщини танцівника?
Тіна Кароль

Що відомо про роман Тіни Кароль та олігарха Коломойського: через цю любов не склалися стосунки з Баланом

Після смерті єдиного чоловіка Тіни Кароль Євгена Огіра у 2013 році, про її особисте життя ходять безліч чуток. Сама співачка підігріває їх тим, що абсолютно нічого не розповідає про свої романи - при цьому і не підтверджує, і не спростовує чутки, які з'являються довкола її персони.
Катерина Кухар та Олександр Стоянов

“Відбувається щось серйозне”: поліцейські зірвали виставу Катерину Кухар та її чоловіка

Катерина Кухар та її чоловік Олександр Стоянов уміло поєднують сімейне життя разом із робочими стосунками. Це той рідкісний випадок, коли вони чудово почуваються разом і як подружжя та батьки, і як колеги. Разом пара проходить і через випробування, одне з яких спікало їх під час нового спектаклю.
Наталія Сумська не збирається миритися та навіть не вітає сестру Ольгу з днем народження

Наталія Сумська не збирається миритися та навіть не вітає сестру Ольгу з днем народження: “Привід для образ”

Наталія та Ольга Сумські не спілкуються між собою вже багато років і так само довго мовчать про причину свого конфлікту. Що насправді сталося між акторками і чому Наталія більше не може стримати невдоволення своєю сестрою. Усі подробиці в статті.

Популярне

Останні новини