В родині Камалії та Мохаммада Захура поповнення: співачка гучно відсвяткувала появу на світ малюка Даміра

Вісім років тому у родині найбагатшої співачки України Камалії сталося головна подія у її житті — народження Арабелли та Мірабелли. Усе, що пов'язано з дітьми викликає у артистки непідробні емоції та щире щастя. Нещодавно вона показала святкування дня народження хлопчика на ім'я Дамір. Хто він?

Найбагатша співачка України Камалія має доволі велику родину. Жінка неодноразово розповідала, що у її мами безліч сестер та братів, тож у співачки неймовірна кількість кузенів, племінників та племінниць, тощо. Мохаммад Захур також може похизуватися великою сім’єю. Тому не дивно, що будинок зіркової родини завжди повен гостей.

Камалія відсвяткувала день народження Даміра

Так, нещодавно співачка засвітилася на святі, яке було присвячене появі на світ хлопчика на ім’я Дамір. Зірка не була запрошена у якості співачки, хоча звісно виконала декілька своїх композицій.

Судячи з усього, малятко є родичем знаменитості, яка навіть присвятила його дню народженню розділ актуальних сторіз на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram.

Мохаммад Захур та Камалія
В родині Камалії та Мохаммада Захура поповнення

Варто відмітити, що свято супроводжувалося традиційними заходами, які не всім можуть бути зрозумілі. Самого Мохаммада Захура на торжестві не було. Вочевидь металургійний король зараз знаходиться у Великобританії.

Нагадуємо, що Камалія та Мохаммад знаходяться у шлюбі вже двадцять років. Пара впродовж десяти з них боролася за право стати батьками. Співачка навіть пережила переривання вагітності. У 2012 році у співачки та бізнесмена зявилося дві доньки-близнючки зачаті за допомогою ЕКЗ. Зараз Арабелла та Мірабелла активно відвідують школу та заняття з гімнастики, адже їхня мама колись мріяла стати спортсменкою. Співачка втілює свої бажання у життя за допомогою спадкоємець. Також у родини є діти від першого шлюбу Захура — дорослі Арман і Таня.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини