Євген Кошовий покидає “Квартал 95”: гуморист змінює сферу діяльності через негаразди зі здоров’ям

Євген Кошовий розповів, що збирається прощатися з гумористичним напрямком та перекваліфікуватися в іншому напрямку. Зірка дав ексклюзивне інтерв'ю, в якому розповів про це. Що тепер буде робити артист, і у якому напрямку буде розвиватися, читайте далі у статті.

Зірка відомого українського гумориста, резидента Кварталу Євгена Кошового зійшла раптово і засвітила яскраво на початку нульових. Як пізніше розповідала  Оксана Марченко, саме вона допомогла молодим хлопцям піднятися в очах телевізійників та перейти на більш авторитетні канали. Зараз шоу користується такою самою популярністю, як і 10 років тому.

Євген Кошовий розповів, у скільки йому обійшлося гучне весілля з дружиною
Євген Кошовий вслід за найкращим другом покидає “Квартал 95”

Зірка запам’ятався своєю лисиною, фірмовою посмішкою та жартами. Незмінний член команди є кращим другом Президента України. Цікаво, чи буде Кварьал так само популярним без участі Євгена.

Євген Кошовий піде з кварталу

Євген Кошовий
Євген Кошовий вслід за найкращим другом покидає “Квартал 95”

Відомий український гуморист, один їх керівників студії “Квартал 95” і ведучий “Ліги Сміху” Євген Кошовий зізнався, що вік дає про себе знати, і у нього вже є плани, чого він хоче здійснити після відходу з “Кварталу “. Про все це артист розповів в інтерв’ю Анатол Анатолічу.

Євген Кошовий
Євген Кошовий вслід за найкращим другом покидає “Квартал 95”

За словами артиста він хоче стати актором. А от ідея займатися бізнесом його абсолютно не приваблює.

Також комік розповів, що хоче придбати будинок на березі моря у Греції. Це велика мрія його дружини Ксенії, з якою він одружився 15 років тому. Зараз артист активно накопичує гроші, щоб мати можливість зробити таке придбання. У додаток він розповів про проблеми зі старшою донькою, яка відвідує психолога. Дівчина переживає складний період пов’язаний з гормонами, але її батьки ставляться до цього з розумінням.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини