Вагітна Настя Каменських та вагітна Ірина Горова: як виглядають з животиками кохані Потапа

Олексій Потапенко, відомий як Потап, вже два роки одружений з Настей Каменських, однак спільних дітей у пари пока що немає. Продюсер і музикант виховує сина від першого шлюбу з Іриною Горовою та зізнається, що мріє про спільного малюка з новою коханою.

Потап та Ірина Горова

Вагітна Ірина Горова з Потапом та Настею
Вагітна Ірина Горова з Потапом та Настею

Разом із першою дружиною, продюсеркою Іриною Горовою, Потап прожив разом 14 років, хоча, за їхніми словами, вони розійшлися ще задовго до офіційного розлучення. Причини розриву подружжя не називало, однак прихильники підозрюють, що між закоханими стала Настя Каменських.

Ще у 2013 зірковий дует Потапа та Насті потрапляв у камери папараці на спільному відпочинку на Кубі. Хоча про свій роман ці двоє розповіли лише в 2019-му, до того ж відразу влаштувавши весілля, прихильники впевнені – роман між ними зародився давно.

У Каменських з чоловіком поки що немає спільних дітей. Але сам Олексій вже встиг стати батьком: Ірина Горова у 2008 подарувала йому сина Андрія. Продюсер та музикант обожнює своє чадо та навіть після розлучення з його мамою проводить багато часу з сином і бере активну участь у його вихованні. До того ж Потап тепло ставиться до доньки Горової від першого шлюбу Наталі. Він виховував її як рідну і зараз продовжує з нею підтримувати теплий контакт.

Потап і Настя Каменських

Вагітна Настя Каменських повернулася з відпочинку до України з великим животом
Вагітна Настя Каменських повернулася з відпочинку до України з великим животом

Офіційно ні Настя, ні Потап не афішували вагітності співачки. Проте фанати подружжя знают, що їхні кумири обожнюють не розповідати про особисте: їхнє раптове весілля тому підтвердження, адже всі ці роки артисти мовчали про іскру кохання між ними.

Під кожним новим фото Каменських у її особистому блозі підписники залишають сотні коментарів зі здогадками про вагітність. Співачка дійсно володіє пишними формами, які дозволяють користувачам мережі вигадувати теорії про майбутнього малюка. Проте вагітність Насті все ще залишається чутками.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини