Як виглядає жінка, до якої Андрій Данилко їздив потайки від усіх: з нею жив і тільки їй довіряв

Андрій Данилко все життя був прив'язаний до декількох жінок. Серед них мама зірки, його партнерка Інна Білоконь і ще одна зріла жінка, яка завжди чекала на нього у себе вдома. Нещодавно друг артиста розповів про цю особу, яка заслужила місце у його серці.

Коли на телебаченні вперше з’явилася інформація про важку хворобу Вєрки Сердючки, яку озвучив Юрій Нікітін, до обговорень долучився і Андрій Разін, приятель зірки. На відміну від його українського колеги, продюсер чесно розповів, що ж сталося з гуморним Данилко, який ніколи ні на що не скаржився.

Андрій Разін розповів про депресію Андрія Данилко

У своїй розповіді він зазначив, що перші проблеми почалися, коли російська влада зацькувала його за текст пісні. Мовляв, ніжне серце виконавця не могло витримувати несправедливість його слухача до нього, і в артиста почалася затяжна депресія. Через це він тимчасово пішов зі сцени і почав лікуватися.

Як виглядає жінка, до якої Андрій Данилко їздив потайки від усіх

Андрій Данилко ніяк не підтверджував і не спростовував цих слів. Натомість керівництво піар-відділу Вєрки Сердючки зробило офіційну публікацію на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з поясненнями про стан здоров’я зірки. Піар-менеджер зазначила, що окрім лікування циркадних ритмів сну, Андрій ні з чим не бореться.

Але тоді Разіна було вже не зупинити. Він також розповів про ніжний зв’язок Данилко з бабусею продюсера. У її будинку у Підмосков’ї часто збиралися представники російського та українського шоу-бізнесу, і весело проводили там час. Співак настільки зблизився з літньою жінкою, що почав спілкуватися з нею і їздити в гості. Разін запевняє, коли Андрію було необхідно подумати або відпочити, він приїжджав до неї і міг там пожити декілька днів або тиждень. У них були особливі стосунки, наче бабусі та онука.

Її звали Валентина Михайлівна і вона померла рік тому. Після того, як Андрію не дозволили виїжджати в РФ, він її не бачив.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини