Як виглядає перше та єдине кохання Андрія Данилка: щирі почуття, які довгі роки не давали спокою артисту

Андрій Данилко подарував Україні та усьому світові справжню артистку з народу Вірку Сердючку, яка завдяки Євробаченню підкорила іноземного слухача. Однак сам артист у реальному житті далеко не такий веселий та запальний, як його персонаж. Таким же загадковим залишається і його особисте життя.

48-річний Андрій Данилко став справжньою легендою для української естради. Саме він подарував нам Вірку Сердючку – співачку, яка одним своїм виглядом знатна підняти настрій, а її пісні знають напам’ять різні покоління. Сам Данилко не раз відзначав, що Вірка – це вигаданий персонаж, який являється повною протилежністю йому самому. Вона яскрава та енергійна, він – тихий та скромний.

Дійсно, Андрій у реальному житті обирає стримані наряди, веде себе спокійно та навіть дещо строго, а про його особисте життя невідомо абсолютно нічого. Сам він не раз говорив, що він повністю відданий роботі, а ось знайти кохання йому ніяк не вдається.

Вірка Сердючка та Андрій Данилко
Вірка Сердючка та Андрій Данилко

Певний час його сватали з колегою по сцені Інною Білоконь, яка усі ці роки роки грала роль мами Вірки Сердючки. Андрій знайомий з нею ще зі студентських років і завжди ставився до напарниці як до рідної сестри. Ніякого роману між ними ніколи не було, а сама Інна вже багато років щаслива в шлюбі.

Андрій Данилко та Інна Білоконь
Андрій Данилко та Інна Білоконь

Єдина жінка, про почуття до якої розповідав Данилко, це Валентина Васько – саме так звали його перше кохання. Тоді майбутня зірка був ще дитиною та зустрів її в дитячому таборі, зараз вони абсолютно не спілкуються.

Журналісти знайшли Валентину, щоб запитати, чи пам’ятає вона закоханого в себе Данилка. Жінка дійсно пригадує їхній спільний відпочинок, але запевняє, що для неї малий Андрій був просто хорошим товаришем і відповісти взаємністю вона не могла.

Як виглядає перше та єдине кохання Андрія Данилка
Як виглядає перше та єдине кохання Андрія Данилка

Зараз жінки 45 років, вона виховує чотирьох синів і доньку, має велике господарство, яким опікується разом із чоловіком. Також зізнається, якщо Андрій захоче з нею зустрітися – вона буде не проти.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини