Майбутня свекруха Мартиновської не вподобала її? Ектор Хіменес-Браво покинув маму, щоб втішати кохану

Не так давно фанати популярної української передачі “МастерШеф” запідозрили головних її зірок Ектора Хіменеса-Браво та Ольгу Мартиновську у тому, що вони перебувають у таємному романі. Незадовго до цього, колумбійський шеф-кухар з заінтригував публіку зізнанням, що в нього з’явилася обраниця, але він не збирається її демонструвати, так як раніше публічність вносила розлад у його взаємини з жінками.

Втім, зірка не втримався і показав кохану спиною. Підписники кулінара одразу ж впізнали Ольгу, яка, до речі, так і не спростувала плітки навколо неї та Ектора.

Ектор Хіменес-Браво та Ольга Мартиновська відпочивають разом?

Декілька днів тому стало відомо, що до Ектора приїхала його мама, яка не була у Києві вже 8 років. Її приїзд не був неочікуваністю для підписників кухаря, адже жінка має познайомитися з майбутньою невісткою. Однак, вже сьогодні стало відомо, що знаменитість покинув її і вилетів на Мальдіви разом з обраницею.

Ектор Хіменес-Браво покинув маму, щоб втішати кохану

При цьому Ольга Мартиновська робить дивні публікації на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Наприклад, в обох співпадають stories, у якому вони насолоджується популярним напоєм. Тільки Ектор сфотографував пляшку, а Ольга — сам келих на фоні морського пейзажу.

З кожним днем фанатам пари Мартиновської та Володимира Ярославського вже не здається нісенітницею думка про стосунки білявки з колумбійцем. Втім, так чи інакше, доведеться чекати на офіційне підтвердження стосунків, аби порадуватися за їхнє щастя.

Схожі новини