Аліна Гросу розповіла про доньку від Романа Полянського: вже вирішила, ким стане спадкоємиця, коли виросте

Стосунки відомої української співачки Аліни Гросу та її бойфренда Романа Полянського утримують логічне продовження. Пара серйозно задумуються про весілля, шлюбні контракти та дітей. Обранець артистки познайомив її з сім’єю, а також представив своїй єдиній доньці, яка народилася в попередньому шлюбі. Дівчинку звуть Марфою, і вона подає великі надії.

Аліна Гросу знайшла спільну мову з майбутньою падчеркою

Нещодавно знаменитість дала ексклюзивне інтерв’ю, в якому розповіла про своє враження від майбутньої падчерки, а також повідала подробиці їхнього спілкування з дівчинкою.

Аліна Гросу розповіла про доньку від Романа Полянського

“Ми дуже тепло і близько спілкуємося, завжди радіємо її успіхам. І коли є можливість, забираємо її, щоб разом провести час. Вона прекрасна дитина, талановита, і, дай Боже, теж буде або актрисою, або співачкою”

Але далі розвивати тему про спадкоємицю свого обранця Гросу не наважилася, адже побоялася реакції матері дівчинки. Мовляв, не кожні сподобаються обговорення сторонніх твоєї дитини.

Обличчя дівчинки актор старанно приховує, вочевидь, захищаючи її від публічності. Зважаючи на те, що Роман довірив своїй коханій найдорожче у своєму житті, стосунки не просто серйозні, а завершиться розписом у РАГСі. Про ставлення колишньої дружини до спілкування дитини з новою пасією її батько достовірно нічого невідомо.

Нагадуємо, що стали відомі подробиці розлучення Аліни з московським бізнесменом Олександром Комковим. Його друг завірив журналістів у верхній співачки і навіть запідозрив її у зраді.

Схожі новини