В’ячеслав Узелков вперше показав фото з новою коханою: більше не самотній після розлучення з Боржемською

Про скандальне розлучення боксера В'ячеслава Узелкова та фітнес-тренерки Марини Боржемської не чув тільки ледачий. З того моменту пройшло вже три роки, тож у колишніх чоловіка і дружини починають з'являтися нові стосунки. Принаймні, в Узелкова, який вже показав кохану публіці.

Пару Марини Боржемської та В’ячеслава Узелкова називали ідеальною і зразковою, адже вони дійсно демонстрували сімейну ідилію. За 22 роки разом зірки народили двох дітей – сина Роберта і дочку Олівію, разом брали участь у телевізійних проєктах, давали інтерв’ю.

Втім, як виявилося, за гарною обкладинкою ховалося безліч негараздів, про які стало відомо вже після розлучення. Фітнес-тренерка прямо сказала, що у шлюбі мало місце фізичне і психологічне насильство з боку чоловіка, а спортсмен щосили заперечував звинувачення екс-дружини і запевнював, що не розуміє, навіщо вона поливає його брудом.

В'ячеслав Узелков і Марина Боржемська
В’ячеслав Узелков і Марина Боржемська розлучилися зі скандалом

В’ячеслав довго не міг відпустити ситуацію та забути Марину, тож у спробах це зробити він став учасником шоу “Одруження наосліп“. Його нареченою стала фітнес-мама Юлія Черницька, однак побудувати відносини на проєкті в них не вийшло. Більше того, наприкінці участі Узелков зізнався, що досі кохає Боржемську.

Нарешті від спогадів про минула боксера відволікло нове кохання. Так, під час спілкування з підписниками в Інстаграмі В’ячеслав зізнався, що більше не самотній, а доказом цього факту стало спільне фото з коханою. В кадрі зірка продемонстрував частинку романтичного вечора з обраницею, щоправда обличчя жінки він не показав – лише її тендітну руку з бокалом шампанського.

В'ячеслав Узелков вперше показав нову кохану
В’ячеслав Узелков вперше показав нову кохану

Нові стосунки Узелкова одразу ж зацікавили його шанувальників, які почали ставити знаменитості масу питань. На одне з них він відповів – про те, яких помилок він більше не допустить, зважаючи на минулий досвід:

“Я її нікому не буду показувати і кричати на весь світ про свої почуття”, – заявив В’ячеслав.

В'ячеслав Узелков вперше показав нову кохану
В’ячеслав Узелков вперше показав нову кохану

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини