Ніна Матвієнко розійшлася з чоловіком Петром Гончаром після 50 років шлюбу: “У нього ніколи не було грошей”

Народна артистка України Ніна Матвієнко вперше розповіла про те, як і чому розійшлася зі своїм чоловіком Петром Гончаром після 50 років у шлюбі. Стосунки пари були складними, через що співачка в один момент не витримала та виставила обранця з дому. Тепер вона живе разом з донькою Тонею і зятем Арсеном Мірзояном.

Ніна Митрофанівна Матвієнко стала героїнею нового випуску програми “Позаочі“, де вперше відкрила завісу подружнього життя з батьком трьох своїх дітей – живописцем Петром Гончаром. Виявилося, розрив ініціювала саме артистка, яка буквально попросила коханого покинути її, адже в домі від нього “вже ніякого толку”.

Причиною сімейного розбрату з одного боку стали гроші. Точніше – їхня відсутність у Петра:

“Я все життя була як чоловік, забезпечувала сім’ю. То навіщо воно мені на старість? У нього ніколи не було грошей. Ми жили на одну мою зарплату до 60 років”.

Ніна Матвієнко розійшлася з чоловіком після 50 років у шлюбі
Ніна Матвієнко розійшлася з чоловіком після 50 років у шлюбі

При цьому Ніна Матвієнко не бачить у цьому провини Гончара, оскільки дороги йому не було через минуле батька – куди б Петро не йшов, перевіряли досьє. Втім, водночас з цим співачка зауважила, що головною проблемою була все ж таки не відсутність доходу у чоловіка. Раніше вона думала, що мати коханого та дітей – і є щастя, але кілька разів коханий дуже її підводив.

Ніна Матвієнко виставила чоловіка з хати
Ніна Матвієнко виставила чоловіка з хати

Зірка згадала, як одного разу вона мала давати концерт ідеологам, а діти хворіли, тож за ними мав приглядати в цей час чоловік. Вже коли вона йшла на репетицію, Петро її наздогнав та поставив перед фактом, що сидіти з ними не буде. Зрештою за те, що Ніна Митрофанівна так і не виступила на концерті, 16 років після того не могла перетинати кордон, бо її зробили невиїзною.

Чоловік та діти Ніни Матвієнко
Чоловік та діти Ніни Матвієнко

Зараз Матвієнко проживає разом з родиною дочки Антоніни, а чоловік тепер обживається на дачі. За словами артистки, між нею та Петром більше немає тепла і душевного спілкування, тож золоте весілля, яке вони святкували у цьому році, нічого не означає.

реклама

Поділіться статтею

Церковне свято 26 листопада

Церковне свято 26 листопада: що можна і не можна робити на день Іоанна Златоуста – традиції, прикмети

Його називають учителем церкви - Іоанн Златоуст сьогодні згадується всіма християнами світу. Його підносять на один ступінь з Василем Великим та Георгієм Богословом. У день своєї пам'яті святий дослухається до кожної молитви та особисто просить у Бога добробуту кожному.
Нова дружина Святослава Вакарчука засвітила талію на пляжі

Нова дружина Святослава Вакарчука засвітила талію на пляжі: форми, як у молодої – наче не народжувала (ФОТО)

Цього року життя Святослава Вакарчука перевернулося на 180 градусів: народився син. Одразу мережа почала шукати сліди появи нової жінки у життя музиканта, адже з першою дружиною Лялею він розлучився дуже несподівано та швидко. Нова потенційна обраниця виявилася ще тою штучкою.
Народили від таємних чоловіків

Народили від таємних чоловіків: Алла Мазур, Світлана Лобода та інші зірки, які приховують імена батьків своїх дітей

Життя знаменитостей означає бути постійно в центрі уваги. Папараці, журналісти та прихильники прагнуть знати все про зірок, особливо ті теми, які стосуються особистого життя. Зазвичай, відомим людям складно щось приховати від преси, однак деяким артисткам вдалося зберегти у таємниці ім'я батька своїх дітей.
Надія Мейхер

Улюблениця Меладзе Надія Мейхер похизувалася фігурою в 39 років у боді: ось де справжня ВІА Гра

Екс-солістка гурту "ВІА Гра" Надія Мейхер завжди користувалася популярністю серед чоловіків. Її неодноразово називали найпривабливішою та найкращою вокалісткою колективу. І навіть після того, як Надя пішла у вільне плавання вона продовжує вражати прихильників своєю неповторною жіночною енергетикою.
Влад та Ліліана Ями

“Воно того не варте”: Дружина Влада Ями показала свій справжній характер і майже зіпсувала відпочинок родині

Влад Яма разом з дружиною Ліліаною та сином Леоном здійснив свою мрію та полетів у відпустку на Мальдіви. Зірковий хореограф зізнавався, що давно хотів відвідати саме цей курорт, але ніяк не наважувався. Зараз подружжя продовжує ділитися своїми враженнями від відпочинку в соціальних мережах.

Популярне

Останні новини