П’ятниця, 26 Лютого, 2021

Після чергової критики Ольга Фреймут кинула виклик Катерині Кухар

Пристрасті на танцювальному шоу вийшлина новий рівень.

Після чергової критики танцю від судді проекту «Танці з зірками» Катерини Кухар учасниця шоу Ольга Фреймут не стрималася і подарувала суперниці скакалку. Після цього вона пішла далі і запропонувала балерині батл, щоб все таки визначити хто більш сексі. Єдиною умовою батлу має бути участь пари Ольги Фреймут та Іллі Падзіна у наступному прямому ефірі «Танців з зірками».

На офіційному каналі програми в мережі Instagram виклали саме цей уривок з діалогу учасниці та судді проекту.

 

 

У коментарях під відео з офіційного каналу «Танців» погляди глядачів розділилися. Хтось вважав, що Ольга Фреймут вчинила правильно і з суддею інакше не можна. Також з’явилися прихильники екс-ведучої, які зазначили, що вона молодець, адже завжди прямолінійна. А от більшість фоловерів проекту відверто не стерпіли такого і висловилися з цього приводу. «Замахнулася занадто високо. Небезпечна самовпевненість», «Катька її в батлі роздере», «Нічого хорошого я в цьому не бачу. ПРИМА БАЛЕРИНА > РЕВІЗОР навіть поруч не стоять», «Мені здається, переможцем буде Кухар» і вишенька на торті коментарів «Ох, дуже необдумане поспішне рішення. Не думаю що змагатися з балериною хороше рішення». Також глядачі висловилися, що влаштовувати змагання хто сексуальніше, то це показувати неповагу до себе. Не обійшлося в коментарях і без порівняння Ольги Фреймут з Лесею Нікітюк і прихильники шоу зауважили, що екс-ведуча «Орла і Решки» набагато краще реагувала на зауваження суддів і робила це з гумором.

Ведучий проекту Юрій Горбунов, виходячи зі слів учасниці запропонував дівчатам поцілуватися зараз, а батл влаштувати наступної неділі.

Що ж, наступний ефір має бути гарячим, цікавим та інтригуючим.

Поділіться статтею

Українські зірки

Оля Фреймут, Катя Осадча та інші знаменитості, за яких не червоніють свекрухи: хто з зірок добра господиня

Чи можна бути зіркою та займатися хатніми справами? Виявляється, так! Дивіться у нашому топі у кого це вдається з легкістю.
Легендарні зірки

Вітас, Слава Камінська, Ніна Матвієнко та Оля Полякова: зірки, які продемонстрували космічний голос на сцені

Талант - головна запорука успіху на сцені, хто б там що не говорив! Дізнайтеся, яким діапазоном володіють знаменитості.
Леся Нікітюк

Леся Нікітюк вперше заговорила про свою свекруху та показала, чим збирається честувати: справжня господиня

Леся Нікітюк ще в інтерв'ю Дмитру Гордону нещодавно жалілася, що не має пари, а сьогодні вже показала, чим збирається вражати свекруху. Подробиці далі.
Мами зірок, які залишилися у селі, поки їх діти живуть у розкоші

Вони живуть у розкоші, а їх мами залишилися жити в бідноті: Олег Винник, Віктор Павлік, Ані Лорак та інші

З якої причини багаті знаменитості полишили своїх матерів у селі та злиднях?

Популярне

Останні новини