Ольга Навроцька вперше розповіла, чому Фагот покинув заради неї вагітну обраницю: “Це було його рішення”

Український виконавець Олег  Михайлюта, більш відомий під псевдонімом Фагот, якось зізнався, що йому довелося залишити вагітну дівчину заради Ольги Навроцької, в яку він закохався. Тоді він зустрічався з журналісткою Анастасією, яка чекала на дитину. Але факт народження малюка не спинив музиканта.

Фагот і Ольга Навроцька
Ольга Навроцька розповіла, чому Фагот покинув заради неї вагітну обраницю

“Раз переніс зустріч, два переніс зустріч, потім все ж таки збираєшся з силами, розумієш, що треба ось зараз все сказати, а вона радісна приходить і каже, що вагітна”, – згадав  артист про складність розставання з Анастасією.

Варто зазначити, що від дитини музикант не відмовився. Він виховує сина Микиту і Навроцька цьому радіє.

Ольга Навроцька розповіла свою версію цієї історії

Про те, що на початку стосунків саме вона стала причиною того, що артист покинув свою вагітну дівчину, Навроцька навідріз заперечує, не приховуючи бурхливих емоцій пов’язаних з цим.

Олег Михайлюта та Ольга Навроцька
Ольга Навроцька розповіла, чому Фагот покинув заради неї вагітну обраницю

“Це абсолютно неправда, це було його рішення, його стосунки та його питання та рішення з матір’ю дитини, я тут взагалі ні до чого”, – запевнила знаменитість.

Оля щаслива, що Олег став батьком до стосунків із нею, адже сама вона дітей не хоче.

Дизайнерка впевнена, що бути матір’ю настільки велика відповідальність, що вона не здатна взяти її на себе. Вона впевнена — життя зовсім не подарунок, і щоб зробити його приємним, треба докласти серйозних зусиль. Їй набагато приємніше давати життя новим проєктам та творам.

Схожі новини