Після втрати Огіра і невдалого роману з Даном Тіна Кароль більше не вдова і не холостячка: “Я заміж виходжу”

Тіна Кароль завжди була щирою зі своїми фанатами в емоціях та вчинках, але впродовж багатьох років не була готова обговорювати з ними своє особисте життя. Зараз зірка поступово відкривається і з цієї сторони. Дізнатися більше про Тіну Кароль ви можете у нашій статті.

Після смерті свого першого чоловіка Євгена Огіра Тіна Кароль змогла збудувати потужну кар’єру, яка повністю опиралася на лірику та драму. Зі свого горя вона черпала натхнення і створювала невмирущі хіти, що змушували плакати її фанатів.

Знаменитість не приховує — зараз наступив новий етап, якому немає місця сльозам. Цікаво, що перехідний момент стався саме після того, як Оля Полякова назвала поп-діву “плакальницею на похоронах”, через що обидві досі не розмовляють одна з одною. Новий формат та новий образ зірки для когось стали розчаруванням. Але здебільшого аудиторія високо оцінила її творчість.

Тіна Кароль більше не вдова і не холостячка

На запитання стосовно того, кому присвячений її новий альбом Тіна Кароль навідріз не хоче відповідати, хоча зрозуміло, що у її житті є коханий чоловік.

Тіна Кароль більше не вдова і не холостячка. Скріншоти особистої сторінки зірки

“Бачу це питання дуже часто і знаю, що лаєтеся, коли я вивертаюся від відповіді. Якщо чесно, невже я не маю право на щось своє, особисте, сокровенне, закрите? Насолоджуйтеся музикою”, — відповіла артистка на питання підписниці на особистій сторінці в соціальній мережі в сторіз.

Але подражнитися зірка не забуває жодного дня. Так, на своєму YouTube-каналі “Patreon” Тіна Кароль вирішила пожартувати над коханими фанатами і у якості улюбленого віршика зачитала наступний:

“Я маленькая девочка, я в школу не хожу. Купите мне сандалики, я замуж выхожу”, — і розсміялася.

В коментарях під відео одразу з’явилися жарти про те, що всі чоловіки тепер побіжать за сандаликами для Тіни.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини