Аліна Гросу не порвала з екс-чоловіком Комковим: публічні звинувачення зірки викликані глибоким почуттям

У 2020-му молода виконавиця Аліна Гросу шокувала публіку зізнанням про те, що розлучилася зі своїм обранцем після 6 місяців подружнього життя. Журналістам стало цікаво, що мало статися в родині, що успішні і до того ж заможні люди  вирішили назавжди розійтися.

Аліна Гросу виставила колишнього альфонсом, а сама побудувала кар'єру за його рахунок
Аліна Гросу досі не порвала з екс-чоловіком Комковим

Аліна не дражнила публіку і одразу ж розповіла про непорядність колишнього благовірного. За словами артистки, саме Олександр став ініціатором розлучення. Таке рішення він прийняв через іншу жінку, до якої пішов, наспіх зібравши валізи. Гросу не шкодувала деталей: жінка — літня і набагато заможніша за неї. Через це Олександра охрестили альфонсом.

Аліна Гросу на порвала з колишнім чоловіком

Але близьке оточення колишнього подружжя має зовсім інші відомості про пару. Кращий друг Олександра Дмитро, який був свідком на їхньому весіллі, зазначив, що Олександр є московським бізнесменом, вклав великі гроші у розвиток кар’єри Аліни і ніколи їй не зраджував.

Аліна Гросу та Олександр Комков
Аліна Гросу не порвала з колишнім чоловіком

Мовляв це Аліна гледіла наліво, а флірт між заміжньою співачкою та актором був помітним неозброєним оком. До речі, через півроку після цього інтерв’ю стало відомо, що Аліна Гросу дійсно перебуває у стосунках з актором Романом Полянським.

Ще більш цікава деталь — Аліна підписана на колишнього чоловіка в соціальній мережі Instagram.

Аліна Гросу не порвала з колишнім чоловіком. Скріншот підписок співачки

Тобто остаточно порвати з ним вона не наважилася. Олександр запевняє, що зараз він не спілкується з зіркою, але факт того, що вони слідкують одне за одним заперечувати неможливо.

Схожі новини