Ольга і Наталія Сумські не поділили чоловіка: хто підкорив серця відомих сестер, які закохалися в одного

Ольга та Наталія Сумські зажди мали певні негаразди у стосунках. Зіркові сестри виросли надто різними, щоб зуміти зберегти хороші відносини. Більш того, родички навіть не можуть впевнено відповісти, що саме змусило їх розірвати зв'язок. Що ж насправді сталося між Ольгою та Наталією?

Стосунки між Ольгою та Наталією Сумськими зіпсувалися вже давно. Родички то намагалися підтримувати видимий зв’язок, то публічно його обривали. Їх не помітиш разом на заходах, вони не проводять час, як сестри і навіть не дзвонять одна одній. Єдине місце, де їм доводиться пересікатися — рідний дім, куди вони повертаються, щоб навідати пристарілу матір. Саме там вони прикидаються, щоб не засмучувати жінку.

Сестри Сумські не поділили чоловіка

Як відомо, Ольга Сумська та чоловік її сестри Анатолій Хостікоєв грали у культовому українському фільмі “Роксолана”. Грали коханців, тому Ольга закохалася у чоловіка сестри.

Наталія Сумська та Анатолій Хостікоєв
Ольга і Наталія Сумські не поділили чоловіка

Про це вона зізналася сама в одному з архівних інтерв’ю. Журналістка запитала в неї, яка ж причина того, що Наталія припинила з нею спілкуватися, і Ольга, недовго думаючи, згадала історію закоханості в Анатолія. На ту мить вона справді мала почуття до чоловіка своєї сестри.

“В ту мить – абсолютно! Наталя ревнувала, і це нормально, адже ми це робили з Анатолієм переконливо, і люди повірили у наше щире кохання. Наталі нелегко. Там достатньо подивитися у її очі, щоб зрозуміти, що там такий вогонь”, – коментує цей момент Сумська.

Більш того, вона була впевнена що її почуття взаємні. Однак, згодом їй довелося взяти свої слова назад. Вочевидь конфлікт з сестрою розгорівся через цю бесіду з пресою з новою силою.

“Я ось перед Наталею зараз можу засвідчити цей момент, що я була закохана в образ. А не можливо без цього. Ну як ти зіграєш правдиво почуття? Ніяк. Можу тільки сказати, що в сценах кохання Хостікоєв був неперевершений, найкращий”, – підкреслила молодша Сумська.

Зараз же знаменитості розповідають про що завгодно, але не згадують інтерв’ю Ольги про Анатолія.

реклама

Поділіться статтею

Переможці всіх сезонів шоу Танці з зірками

Переможці всіх сезонів шоу “Танці з зірками”, починаючи з 2006 року: від Зеленського до Логая

"Танці з зірками" - культовий проєкт, який вперше з'явився на телеканалі "1+1" у 2006 році. Тоді вся країна один раз у тиждень спостерігала за вітчизняними знаменитостями у парі з професійними танцівниками на паркеті. У 2017 році шоу перезапустили і відтоді щороку ми дізнаємося ім'я нового переможця або переможниці.
Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко купили квартиру, але від Ніни Митрофанівни не з'їжджають

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко купили власне житло, але з’їжджати від Ніни Митрофанівни не поспішають

0
Зіркова пара Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко є однією з найобговорюваніших в українському шоу-бізнесі. Вони діляться з публікою багатьма новинами з життя, а цього разу артисти повідомили, що нарешті обзавелися власним житлом, хоча від Ніни Митрофанівна з'їжджати не поспішають.
Гороскоп на 30 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 30 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку: день, який принесе радість від кохання

Гороскоп на 30 листопада 2021 року для всіх знаків зодіаку обіцяє вам незабутній вечір, приємні слова, компліменти, тяжіння до прекрасного. Якщо отримуєте подарунки, одразу ж вказуйте вдячність, багато посміхайтеся, не тримайте почуттів у собі, і доля вам посміхнеться.
Куди зник зі сцени ALEKSEEV

Куди зник зі сцени ALEKSEEV? Любовна драма та новина про зниклого батька перевернули життя музиканта

Відомий український виконавець Микита Алєксєєв вперше за довгий час дав ексклюзивне інтерв'ю журналістам "Зіркового шляху", у якому розповів не тільки про перерву у творчій діяльності, але й зізнався про зраду у стосунках зі своєю дівчиною та новину про його зниклого батька.
В родині Романа Сасанчина сталося поповнення

В родині Романа Сасанчина сталося поповнення: наречена співака показала перше фото з новонародженим малятком

0
Молодий український співак Роман Сасанчин неабияк здивував публіку новиною про одруження і батьківство. Нареченою переможця "Голосу країни" стала його землячка Іванна, яка натякнула на поповнення в родині, виклавши фото з новонародженим малятком на руках.

Популярне

Останні новини