39-річна Надія Мейхер показала обличчя зблизька без макіяжу та фільтрів: “Не гріх знову до ВІА Гри повертатися”

Екс-віагрянка Надія Мейхер ніколи не соромилася показувати себе в натуральній красі. Виконавицю вже довгі роки вважають головною солісткою легендарного колективу і навіть через багато років після її звільнення слухачі впевнені: саме Надя була та залишається душею та красою колективу. Вона талановита, яскрава, до того ж не боїться показати себе справжню.

39-річна зірка з самого початку своєї кар’єри користувалася успіхом серед чоловіків. Яскраву Надію Мейхер було неможливо не помітили: ідеальна фігура, неповторна пластика та широка усмішка закохували в себе мільйони слухачів.

Вже в дев’ятнадцять років артистка зустріла своє перше кохання, від якого просто втратила голову. Мейхер зізнавалася, вона розуміла, що може назавжди втратити місце у “ВІА Грі”, проте почуття пересилювали – вже у 20 вона подарувала коханому сина Ігоря, через вагітність яким пішла з колективу.

Син Надії Мейхер
Син Надії Мейхер

При цьому Надя залишається єдиною солісткою, якій продюсер Костянтин Меладзе дозолив повернутися до роботи в групі після пологів. Навіть його улюблениці Анні Сєдоковій свого часу знайшли заміну. Не дивно, що саме Мейхер називають головною віагрянкою.

Остаточно вона покинула колектив десять років тому – зараз артистка займається сольною кар’єрою, знімається в кіно, серіалах та мюзиклах і навіть запустила власну лінію одягу. Не забуває Надія й про соціальні мережі, в яких активно ділиться своїм життям.

Зокрема, зірка нещодавно продемонструвала фото та відео з походу до косметолога. За словами Мейхер вона не робить уколів краси та не вдається до пластичної хірургії, проте регулярно користується процедурою масажу обличчя.

Як виглядає зблизька обличчя Надії Мейхер без макіяжу
Як виглядає зблизька обличчя Надії Мейхер без макіяжу

“Який вигляд ми матимемо за 10, 20, 30 років, залежить від нашої сьогоднішньої уваги до себе коханої”, – прокоментувала знаменитість.

Тож вона радить своїм прихильницям не нехтувати доглядом за собою та відвідинами кабінету професійного косметолога. За її словами, на сцені та під час зйомок багато недоліків можна приховати за допомогою макіяжу. Але в реальному житті хочеться бути впевненою у своїй шкірі на сто відсотків без косметики та фотошопу на знімках.

Схожі новини