Старий друг Андрія Данилка розсекретив його шлюб з Інною Білоконь: “Став одруженим чоловіком”

Особисте життя Андрія Данилка — одне з найтаємничіших у вітчизняному шоу-бізнесі. Журналістам досі не вдалося дізнатися, хто ж оселився у його серці, і чи є в нього законна дружина. Однак, з часом назовні виходять все нові і нові деталі, які складаються у доволі цікаву картину.

Не так давно у мережі почала з’являтися інформація стосовно того, що Андрій Данилко не самотній і увесь цей час його існування прикрашала усім добра знайома жінка. Більш того, поговорюють, що зірка — одружена людина.

“Популярний український шоумен Андрій Данилко, який здобув популярність завдяки сценічному образу Вєрки Сердючки, можливо, справді став одруженим чоловіком”,  — повідомили в isroe.co.il

Друг Андрія Данилко розсекретив його шлюб з Інною Білоконь

Чутки про роман партнерів по сцені з’явилися дуже давно, але з часом підтверджуються завдяки необережності інсайдерів. Так, Ель Кравчук, який зі студентських років дружить з Андрієм Данилко, опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію співака та його партнерки Інни Білоконь з відпочинку біля елітного готелю. Артисти цілувалися, і поцілунки були не дружнього характеру.

Інна Білоконь і Андрій Данилко поцілувалися
Друг Андрія Данилко розсекретив його шлюб з Інною Білоконь

Незважаючи на галас у пресі, Андрій Данилко ніяк не прокоментував повідомлення про своє одруження. Щодо Інни Білоконь, то вона у своєму мікроблозі хоч і рідко, але публікує сімейні фотографії та знімки, зроблені під час виступів із Вєркою Сердючкою. Жодної інформації про розлучення та нове весілля зірка поки не давала. Однак, варто відмітити, що її чоловік нині проживає у Полтаві, а сама зірка знаходиться у Києві.

Друг Андрія Данилко розсекретив його шлюб з Інною Білоконь

Дуже схоже на те, що сам Андрій не сильно напружується щодо пліток про його роман. У вільний час артист разом зі своєю обраницею багато подорожує і, як видно з фотографій, отримує від життя максимальний заряд позитиву. При цьому варто відзначити, що нещодавно Данилко почав розмірковувати про весілля, розповідаючи, як саме хотів би зв’язати себе шлюбом з коханою людиною.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини