Орбакайте пофарбувала волосся у темний колір і здивувала феноменальною схожістю з матір’ю: молода Пугачова

Популярна російська співачка Христина Орбакайте завжди вважала схожістю з зірковою матір'ю — Аллою Пугачовою. Та з плином часу артистка почала набувати рис, які роблять її копією Примадонни. Єдине, що заважало їй повністю перетворитися на Пугачову – це колір волосся.

Христина Орбакайте — талановита співачка, нащадок творчої фамілії і успішна бізнесвумен. Примадонна російської естради народила її у доволі молодому віці, але дала їй найкращу освіту та забезпечила усім необхідним для того, щоб дівчинка могла досягти висот.

Орбакайте пофарбувала волосся і здивувала схожістю з матір’ю

Коли Христина була юною, мало хто помічав схожість між нею та її матір’ю. Дівчина була дуже високою, стрункою з витягнутими рисами обличчя, а її матір навпаки мала кругле обличчя, схильність до зайвої ваги та кучеряве волосся. І хтоб міг подумати, що з часом Христина стане копією своєї матері.

Нещодавно на просторах соціальної мережі Інстаграм з’явилося нове фото співачки, на якому вона постала у незвичному образі. Орбакайте, яка завжди була білявкою, вирішила змінити колір волосся і стала брюнеткою. Настільки здавалося б маленька деталь повністю змінила сприйняття аудиторією артистки. Виявилося, що вона неймовірно схожа на Аллу Пугачову.

Це відмітили не тільки користувачі мережі, але і авторка публікації, що була оприлюднена на фан-акаунті творчого сімейства.

Нагадуємо, що 8 років тому Христина Орбакайте народиьися рідні братик та сестричка. Ліза та Гаррі були з’явилися на світ за допомогою процедури екологічного запліднення. Так як Алла Пугачова потурбувалася про можливість народити у більш зрілому віці, вона звернулася до кріотехгологій, і будучи вже бабусею, стала матір’ю.

реклама

Поділіться статтею

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою

Андрій Данилко розцвів поруч з граціозною білявкою: почуття до Інни Білоконь далеко в минулому?

Деталі особистого життя Андрій Данилка недоступні ні для його оточення, ні для широких мас. Співак повністю виключив можливість такої ситуації, коли назовні виходять речі, що не варто знати громадськості. Тим не менш, у мережу час від часу потрапляють кадру, з яких можна зробити певні висновки.
Наталя Могилевська

Самотня Могилевська розщедрилася та зробила Дантесу несподіваний подарунок: “Я так довго чекала”

Наталя Могилевська була першою продюсеркою співака Володимира Дантеса. Зіркова кар'єра артиста розпочалася з другого сезону української "Фабрики зірок", наставницею якого була саме Наталя. Декілька років тому виконавець вирішив зробити паузу в сольній кар'єрі, проте тепер повертається на сцену.
Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.

Популярне

Останні новини