Тіна Кароль округлилася до невпізнання – з’явилися щічки, живіт. Як поп-діва виглядає без утягуючої сукні?

Легендарна Тіна Кароль порадувала прихильників новими світлинами. Тендітна та підтягнута, вона вражає ідеальною талією у 36 років. Та мережа пам'ятає тривалий непростий шлях знаменитості до омріяних "90-60-90". Як виглядала зірка на піку своєї ваги – дивіться далі у матеріалі.

Тіна Кароль. Героїня цього матеріалу схожа на справжню Попелюшку. Дівчина з простої родини, яка народилася не у столиці змогла підкорити сцену і серця майже всіх українців. Зараз це не просто популярна білявка, а справжня легендарна поп-діва. Зірка веде богемний спосіб життя і вражає тим, що раз за разом наближається все більше до ідеалу.

Та мережа пам’ятає, якою була артистка напочатку своєї кар’єри. Від природи повненька дівчина у молодості часто не справлялася з вагою і була пухкенькою. У мережі на фан-сторінці показали давню світлину співачки.

Пологи дуже змінили співачку. Тіна роздобріла і поруч з малесеньким Веніаміном здавалася великою матусею. Своїх кіло і неідеальних пропорцій поп-діва і не думала соромитися.

Тіна Кароль з сином Веніаміном
Тіна Кароль округлилася до невпізнання

Та втрата коханого чоловіка, пережитий тиск та нахабність з боку медіа, які те й діло намагалися з’ясувати все до найменших деталей щодо уходу Огіра, притомили знаменитість. Після року по кончині Євгена, Тіна почала активно з’являтися на публіці. Жінка помітно схудла, витягнулося обличчя. Одяг та загалом стиль став більш скромним, силуети суконь простішими та підтягнутішими.

Як виглядає пам'ятник на могилі Євгена Огіра від Тіни Кароль
Тіна Кароль округлилася до невпізнання

Зараз популярна білявка активно займається спортом. Стоїть Кароль навіть на гвоздях, демонструючи колосальну витримку й дисциплінованість. Може похизуватися вона навіть відмінною розтяжкою, адже багато часу проводить на тренуваннях у спортивному й танцювальному залах.

Якщо ви фанат поп-діви або просто хочете понастальгувати за відомими кадрами з творчого доробку чи інтерв’ю, радимо подивитися відео про цікавий біографічний момент з її життя.

 

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини