Філіп Кіркоров збирався купувати у Катерини Осадчої її яйцеклітину: коли це сталося і що говорить ведуча?

7 років тому Філіп Кіркоров тільки-но став батьком. Він дуже довго готувався до цього дня, шукав сурогатну маму та донорів, які зможуть гарантувати хорошу генетику для його спадкоємців. Зараз про це майже ніхто не пам'ятає, але у пошуках генетичного матеріалу поп-король інколи заходив занадто далеко

Професія та авторитет Катерини Осадчої дають їй можливість ставити знаменитостям такі запитання, які б не осмілився поставити ніхто інший. Саме завдяки власній сміливості та вмінню вести провокаційні розмови з зірками українського та російського шоу-бізнесу вона і стала відомою.

Катя запевняє: готова не тільки виводити знаменитостей на чисту воду, але і дати шанс іншим поговорити з нею на особисті теми. Тобто, за думкою тележурналістки, публічность змушує її терпіти подібні нюанси, адже цей шлях передбачає присутність сторонніх осіб у її приватному житті. До цього вона ставиться об’єктивно, і призиває інших також ставитися з розумінням.

Філіп Кіркоров збирався купувати у Каті Осадчої її яйцеклітину

Завдяки доступу в Інтернет та існуванню таких платформ, як YouTube у мережі можна знайти будь-яке інтерв’ю. Але архівні розмови зірок з журналістами досі потрапляють у мережу або випадково, або взагалі покриваються пилом на полиці, і про них ніхто не згадує. Декілька місяців тому Алла Крута вирішила оприлюднити усі свої бесіди зі знаменитостями. Серед цього списку виявилася і Катя Осадча. А в середину інтерв’ю потрапили ексклюзивні відривки її спілкування з Філіпом Кіркоровим  (16 хвилина матеріалу).

Так, на відео поп-король благав Катю Осадчу віддати йому свої яйцеклітини. Зйомки розмови проводилися приблизно 2009-2010 року.

“Віддай свою яйцеклітину, вийшли б гарні діти. Ну чого ви подумайте, я добре заплачу”, — говорить на відео Філіп.

Пропозиція була настільки неочікуваною, що навіть завжди готова до бою Катя розгубилася і не знала, що відповісти. Але свій біологічний матеріал вона, звісно, не продала ні за які гроші.

реклама

Поділіться статтею

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів

Максим Галкін зізнався, що двійнята Ліза та Гаррі мучаться від ревнощів: “Встають між мною і…”

Відомий російський гуморист Максим Галкін в вперше розповів, що його діти Ліза топ Гаррі мучаться від ревнощів. Не дивлячись на те, який з коміка вийшов прекрасний батько, у сім'ї все одно присутні негативні емоції, які дуже цікаво проявляються. Усі деталі в статті.
Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім'ї

Вагітна дружина Романа Сасанчина повідомила про кризу у новоствореній сім’ї: не дарма затягнули з розписом

Днями вагітна наречена Романа Сасанчина стала його офіційною дружиною. Новина сколихнула мережу, адже дівчина має от-от народити і ніхто не сподівався на розпис молодих людей, поки кохана зірки знаходиться у такому стані. Чому пара поквапилася і про які конфлікти розповіла дружина Романа?
Оля Полякова

Олю Полякову включили до списку знакових діячів культури: хто і за які заслуги просунув Суперблондинку в топ

Оля Полякова - одна з найбільш популярних співачок на вітчизняній естраді. Суперблондинку сцени можна назвати неоднозначною - не всі слухачі сприймають її яскравий та екстравагантний образ, проте заперечити те, що Полякова змогла створити свій неповторний стиль у творчості - неможливо.
Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої

Молода дружина Віктора Павліка вибиває моральну шкоду з його колишньої, яка оплакує покійного сина співака

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова розповіла, що вже підготувала позов до суду на колишню дружину артиста Ларису Созаєву. Дівчина планує стягнути з жінки гроші, але розмір суми замовчує. Що зараз відбувається к родині співака, читайте у нашій статті.
Хто забрав вже не вагітну Ольгу Мартиновську з пологового будинку

Більше не вагітна: хто забрав Ольгу Мартиновську з пологового будинку та де подівся Ектор Хіменес-Браво

0
Любовні стосунки суддів кулінарного шоу "МастерШеф" Ольги Мартиновської і Ектора Хіменеса-Браво неабияк цікавлять публіку. Так само як і те, хто забирав Олю з пологового будинку, коли вона народила донечку. Тим чоловіком був не колумбійський кулінар.

Популярне

Останні новини