Ведучі “Сніданку з 1+1” Руслан Сенічкін і Людмила Барбір шукають нову роботу: що сталося та хто їх замінить

Зірки улюбленої телеглядачами ранкової програми "Сніданок з 1+1" Руслан Сенічкін і Людмила Барбір повідомили у соціальних мережах про пошук нової роботи. Що сталося в колективі "плюсів", хто замінить пару телеведучих та інші закадрові подробиці каналу читайте у статті.

Уявити телеканал 1+1 без пари Людмили Барбір та Руслана Сенічкіна неможливо. Не дарма, адже їм вдалося створити ідеальний тандем у кадрі, хоча шанувальники вбачають у їхніх поглядах одне на одного ще й хімію. Тим більше, що Руслан – холостяк, однак факт заміжжя Людмили у цю теорію не вписується.

На телебачення герої статті потрапили по-різному. Сенічкін починав свій кар’єрний шлях на одному з місцевих каналів рідного Дніпра. На той момент інтернет тільки-то почав розвиватися, тож Руслану запропонували стати ведучим рубрики про комп’ютери. Поступово він доріс до обласного ТВ і до фінансово-економічної програми.

Людмила Барбір та Руслан Сенічкін
Людмила Барбір та Руслан Сенічкін повідомили про пошук нової роботи

Після переїзду до Києва Сенічкін влаштувався на радіо, згодом пройшов кастинг ведучого новин. За його плечима робота на Інтері та К1, яка закінчилася розчаруванням у професії. Лише за проханням друзів Руслан погодився пройти проби для розважального вечірнього шоу на 1+1. В такий формат його кандидатура не підійшла, але в ранковий проєкт він ідеально вписався.

Людмила дізналася про кастинг в “Сніданок”, коли вже працювала в театрі і активно знімалася в кіно. Успішно пройшовши всі три тури, вона приєдналася до великої команди “плюсів” і залишалася її частиною, допоки разом з Русланом не повідомила новину:

“Шукаємо роботу! Ваші нові іміджмейкери”, – написав Сенічкін у підписі до нового фото з Барбір.

На світлині зірки позують в студії “Сніданку” у кумедних перуках і з яскравими боа. Схоже, новина про пошук роботи – жарт з натяком на те, як стильно вони виглядають у цих екстравагантних образах, тож втрат у колективі ведучих 1+1 не передбачається.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини