Син онкохворої Заворотнюк вперше розповів про свою наречену: місце головної красуні зайняла невістка

Популярна акторка Анастасія Заворотнюк впродовж декількох років бореться з раком головного мозку. І хоча ця недуга занурила її родину у вирій бід, члени її сім'ї продовжують жити та будувати стосунки зі своїми обранцями. Нещодавно син Анастасії вперше розповів про його наречену.

Син Анастасії Заворотнюк, на відміну своєї красуні сестри, нечасто з’являється на просторах Інстаграму. В основному знімками 20-річного Майкла ділиться його сестра Анна, проте й вона останнім часом рідко фотографувалася із братом. Але напередодні Майкл таки виклав в Інстаграм серію нових портретів, здивувавши, а також презентував новий музичний альбом. Артист подякував в особистому мікроблозі помічників, які допогли йому створити першу студійну платівку. Серед них виявилася і обраниця знаменитості, про яку він раніше мовчав.

Син онкохворої Заворотнюк вперше розповів про свою наречену

Син онкохворої Заворотнюк вперше розповів про свою наречену

Майкл не ділиться подробицями особистого життя. Проте Стрюков не втримався і подякував майбутній дружині за створення обкладинки для його “дітища”. Воно і не дивно, адже дівчина — художник.

“Мій соло black metal проект Lepra з піснею “Вовча ягода”. Окрему подяку хочу висловити всім, хто підтримав цю неабияку авантюру. А саме: моїй дружині — поки що громадянській, але це тільки поки що — і одночасно художниці даної обкладинки, Гошану (людині, яка не дала мені в процесі запису збожеволіти) і, звичайно ж, Олесі, яка зіграла всі барабанні партії, які вивели пісню на абсолютно новий рівень”, – написав Стрюков у своєму Instagram.

Відомо, що пара живе на даний момент разом, але з весіллям вони поки що не поспішають. Варто відмітити, що його рідна сестра Анна також має нареченого, і готується до весілля. Деталі майбутнього торжества поки що невідомі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини