Бездітна Наталя Могилевська приховувала доньку: співачка показала, як навчає улюблену дівчинку співати (Відео)

46-річна співачка Наталя Могилевська не раз зізнавалася, що мріє стати мамою. Але особисте життя зірки залишається не найулюбленішою для неї темою - народна артистка України пережила два розлучення, у шлюбах вона так і не відчула щастя материнства. Проте зараз Наталя не втрачає надію знайти справжнє кохання та побудувати міцну сім'ю.

Співачка Наталя Могилевська стала справжньої зіркою наприкінці 90-х. Юна артистка зачаровувала своїм дзвінким голосом, текстами пісень та любов’ю до свого слухача. Пізніше її слави лише примножилася, коли Наталя взяла участь у “Танцях з зірками”, де познайомилася з Владом Ямою – разом пара отримала почесне срібло. До речі, саме з цього шоу та знайомства з Могилевською розпочався зірковий шлях і самого танцівника.

Пізніше Наталя неодноразово пробувала себе в продюсерстві. Співачка була головною продюсеркою другого сезону української Фабрики Зірок, а потім допомогла на початку творчого шляху гурту Real O, який виховав Регіну Тодоренко та Світлану Тарабарову, і дуету Дантеса та Олійника.

Наталя Могилевська та Регіна Тодоренко
Наталя Могилевська та Регіна Тодоренко

Зараз Наталя, окрім власної кар’єри, займається ще вокальною школою, яку вона відкрила декілька років тому. В ній викладає для деяких класів зокрема й сама Могилевська, особливо виконавиця обожнює навчати дітей. У своєму особистому блозі зірка поділилася відео, на якому співає одна з її учениць під акомпанемент самої співачки.

Сама Наталя не раз зізнавалася, що мріє одного разу пізнати щастя материнства.

“Діти — це наше спадщина, наші найхітовші пісні (сміється), і одного разу я обов’язково стану хорошою мамою. Але тільки після того, як знайду для дитини не менш хорошого тата”, – відверто зізнавалася артистка.

Могилевська двічі виходила заміж. Перший шлюб із бізнесменом Дмитром Чалим тривав усього рік, а з другим чоловіком – також бізнесменом Єгором Доліним – жінка прожила п’ять років. З 2011 року про особисте життя співачки нічого невідомо – зараз Наталя усіляко приховує будь-які подробиці щодо цієї теми.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини