Настя Каменських здійснила мрію донечки Лілії Ребрик

Нещодавно українська акторка театру і кіно Лілія Ребрик поділилася з прихильниками чудовою новиною: здійснилася давня мрія її старшої донечки Діани. Про це телеведуча повідомила на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram. За песиком Діана приїхала у чорній футболці і джинсах. Зауважимо, що співачка Настя Каменських теж була у чорній футболці. Волосся у обох було розпущене. А на обличчі співачки майже не було макіяжу.

https://www.instagram.com/p/CGK-NIjhCL2/?igshid=sgwnnr7ybq7j

 

У підписі під знімком акторка написала, що рішення завести собаку було зваженим і обміркованим. За словами зіркової мами, Діана перечитала багато ветеринарної літератури і знає тепер про собак все.

З фото видно хто ощасливив дівчинку живим подарунком і здійснив її давню мрію.

У коментарях до знімку прихильники засипали зіркову маму і Діану привітаннями з новим членом родини. Також шанувальники родини зауважили, що Діана буде відповідальною господинею для песика. Підписники телеведучої, дізнавшись, що песик теж дівчинка, зауважили, що хореограф Андрій Дикий не терпить конкуренції і тепер вони багатодітна родина.

Трохи пізніше Лілія Ребрик поділилася з шанувальниками знімком з дому з чоловіком, двома донечками і песиком. Під знімком зірка попросила прихильників допомогти визначитися з іменем для нового члена родини. В домашній обстановці у всіх членів родини були однакові білі футболки з написом “Дико люблю”.

https://www.instagram.com/p/CGMKqh4B4BU/?igshid=fk5h0cx1wlfv

 

Прихильники не пройшли повз і почали вигадувати імена для зіркового песика. Найчастіше пропонували варіанти Білосніжка, Белла, Адель, Bianca, Бусінка, Зефірка, Мармеладка та інші.

На обох знімках у Діани заплетені афрокіски з вплетеними рожевими і бордовими нитками.

Нагадаємо, що Лілія Ребрик зараз працює ведучою проекту “Ранок з Україною” і знімається у серіалі “Папаньки”. Раніше брала участь у проекті “Танці з зірками”, де виступала в парі з майбутнім чоловіком.

Схожі новини