Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська зізналася, з чого розпочався їхній розрив: жили у різних кімнатах

Розлучення В'ячеслава Узелкова та Марини Боржемської свого часу також стало скандальним в українському шоу-бізнесі. Пара намагалася в берегти себе та дітей від зайвих пліток навколо свого розриву, та коли обидва мають певну позицію, важко втриматися, коли чуєш зовсім іншу думку на цей рахунок.

Марина та В’ячеслав Узелкови прожили у шлюбі 22 роки. Але влітку 2018 року їхні фанати помітили, що пара переживає важкий період. Подейкували, що вони не афішували своє розлучення, бо обидва були тренерами “Зважені та щасливі”. Щоб не суперечити шоу, на камеру, на той момент ще подружжя, не видавали щирих емоцій. Але незабаром після закінчення проекту вони зізналися, що тепер їх життєві шляхи розійшлися.

Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська зізналася, з чого розпочався їхній розрив

Марина Боржемська та В'ячеслав Узелков
Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська зізналася, з чого розпочався їхній розрив

Марина Боржемська у передачі “Неймовірна правда про зірок”, яка 25 листопада вийшла на каналі СТБ, зізналася, що вони з тепер уже колишнім чоловіком, українським боксером В’ячеславом Узелковим за рік до розлучення стали жити у різних кімнатах. Боржемська підкреслила, що діти все це бачили, тому коли вони повідомили їх про розлучення, для них новина не стала несподіванкою. Ба більше, нащадки зіркової пари намагаються оминати розмов про батька і з розумінням ставляться до почуттів своєї мами, яка досі дуже емоційна у питаннях, які стосуються пережитого розриву.

Марина Боржемська та В'ячеслав Узелков
Колишня дружина Узелкова Марина Боржемська зізналася, з чого розпочався їхній розрив

Варто відмітити, що після тривалого мовчання Марина таки зізналася, що боялася свого чоловіка. Натомість В’ячеслав то звинувачував колишню у тому, що вона налаштовує проти нього дітей, то зізнавався їй у коханні. Нещодавно стало відомо, що спортсмен знайшовся щастя з іншою жінкою і, можливо, скоро одружується.

реклама

Поділіться статтею

Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.
Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським

Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським: на МастерШеф любовний трикутник

Відома українська кулінар Ольга Мартиновська зізналася, що не воліє відмовлятися від жодного зі своїх колег і припустила можливість стосунків втрьох.

56-річний Віктор Павлік покинув молоду дружину у складний для неї час з малюком на руках: Катя вже збирає валізи

Молода дружина Віктора Павліка, яка зараз знаходиться з ним на горнолижному курорті і повідомила про події, які сталися з її сім'єю під час відпочинку.
Дружина Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність

Дружина 19-річного переможця Голосу країни Романа Сасанчина розповіла про другу вагітність: “Хоче ще хлопчика”

Майже місяць тому молодий український виконавець Роман Сасанчин став батьком вперше. Його дружина Іванна активно веде власний блог і розповіла в ньому про плани на план. вагітність.
Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті

Молодший брат Софії Ротару поскаржився на зірку, яка кинула його в бідноті і не спілкується з ним: “В неї все є!”

Молодший брат Софії Ротару поспілкувався з журналістами та розповів правду про його старшу сестру, яка живе в Конча-Заспі. На що поскаржився чоловік?

Популярне

Останні новини