Сім’я Олега Винника: повелитель вовчиць чесно відповів, скільки в нього дітей і чи Таюне їх народила

Один з найпопулярніших українських співаків Олег Винник ретельно приховує особисте життя і не розкриває жодних подробиць своєї родини. Артист не зізнається навіть в тому, чи є у нього дружина і діти, хоча негласно відомо, що він одружений на бек-вокалістці Таюне.

Сценічний образ ловеласа аж ніяк не корелює зі статусом сім’янина, однак все вказує на те, що Олег насправді і є сімейною людиною, яка всіляко намагається оберігати найрідніших від прискіпливих папараці і журналістів. Як казав сам Винник, він серця не розбиває, а склеює. Безліч жінок мріяли б віднайти собі містечко в серці повелителя вовчиць, проте воно вже давно зайняте.

Ще у студентські часи під час навчання у Канівському училищі культури Олег закохався в найскромнішу дівчину на курсі – Таїсію Сватко, вона ж Квітка Таюне. Це підтвердили колишні викладачі музикантів, які також гуляли на гучному весіллі закоханих.

Бек-вокалістка і дружина Олега Винника Таюне
Бек-вокалістка і дружина Олега Винника Таюне

Згодом після цього пара перебралася до Німеччини на заробітки. Там Виннику вдалося вибитися в люди і стати головною зіркою мюзиклів, що було дуже вчасно, адже в Олега і Таїсії народився син Юліан. Співак зробив все від себе можливе, аби забезпечити спадкоємця усім найкращим. Єдиний раз, коли він розповідав про нащадка – у 2005 році німецькому виданню, коли в Україні про нього ще ніхто не чув.

Юліану Виннику зараз 17 років, він розвиває кар’єру професійного пловця, змагається у чемпіонатах, живе в Берліні і входить до складу спортивного клубу.

Юліан Винник, син Олега Винника і Таюне

Та схоже, що Юліан – не єдина дитина Олега і Таюне, про що стало відомо в шоу “Маска”. Коли зіркові детективи намагалися відгадати особистість білого Тигра, вони вирішили спитати, чи є в нього діти-тигренята. Тоді винахідливий учасник так все перевернув, що відповідати довелося Виннику:

“Тигренята? Є. Є тигренята”, – зазначив артист.

На шоу Маска Олег Винник відповів, скільки в нього дітей
На шоу Маска Олег Винник відповів, чи є у нього діти і скільки

Полякова спробувала дізнатися трохи більше і уточнила, чи багато, однак вже на це відповіді не послідувало.

Більше цікавих подробиць з особистого життя Олега Винника, якого називають головним вовком країни, на YouTube-каналі “Одна минута”:

реклама

Поділіться статтею

Володимира Ярославського пограбували серед білого дня

Суддю МастерШеф Ярославського пограбували серед білого дня: втрачені не тільки гроші, але й дещо цінніше

Відомий український шеф-кухар Володимир Ярославський втратив гроші та документи через грабіжників. Що сталося, дізнайтеся деталі в нашій статті.
Як виглядає колишня Андрія Данилка

Як виглядає колишня Данилка, яка перевершила маму Сердючки Інну та зізналася близькості з зіркою: “Я була закохана”

Особисте життя Андрія Данилка настільки засекречено, що фанати певний час навіть сумнівалися і його орієнтації. Втім, поступово виходить правда про його стосунки з жінками.
Тіна Кароль привселюдно впала за кулісами під час концерту

36-річна Тіна Кароль вже не контролює себе? Співачка простягнулася за кулісами під час концерту (Відео)

До мережі потрапив ролик, у якому українська поп-діва Тіна Кароль гепнулася за кулісами під час концерту. Що сталося, дізнаєтеся в нашій статті.
Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак

59-річний Ігор Кондратюк обізвав Ані Лорак “хвойдою”: продюсер більше не добирає слів стосовно співачки

Про конфлікт Ігоря Кондратюка та Ані Лорак відомо вже давно, але на цей раз продюсер навіть не добирає висловів стосовно російської знаменитості.
Мартиновська зробила сімейне фото з Хіменесом-Браво та розкрила їхні стосунки

Мартиновська зробила сімейне фото з Хіменесом-Браво та розкрила їхні стосунки: донька вважає колумбійця батьком

Відома українська шеф-кухар Ольга Мартиновська розповіла цікаві подробиці про її стосунки з Ектором Хіменесом-Браво. Усі подробиці дізнайтеся наші статті.

Популярне

Останні новини