“Ми плануємо”: як склалися стосунки Злати Огнєвіч після Холостячки та чи за Тарапату вона збирається заміж

Головна героїня другого сезону романтичного шоу "Холостячка" Злата Огнєвіч прийшла на проєкт за чоловіком своєї мрії. Глядачів цікавить, як склалися стосунки співачки з переможцем та чи міг у її життя повернутися Макс Тарапата, який покинув реаліті за крок до фіналу.

Як справжня кар’єристка Злата Огнєвіч донедавна була повністю захоплена сценою і творчістю, дож до своїх 35 років вона заміж не вийшла і мамою не стала. Втім, нарешті зірка дозріла до створення родини, тож відклала кар’єру, аби зустріти кохання. У п’ятницю 3 грудня на телеекрани вийде фінал “Холостячки-2”, який був відзнятий кілька місяців тому. Співачка вже давно повернулася до звичного життя, однак дещо змінилося – вона більше не самотня.

В новому інтерв’ю Злата натякнула, що невдовзі може одягти весільну сукню і розпрощатися зі статусом головної холостячки країни:

“Заміж не вийшла, але ми плануємо”, – наводить слова Огнєвіч канал Україна.

Учасник шоу Холостячка заплатив 60 тисяч за спілкування зі Златою Огнєвіч
Злата Огнєвіч розповіла про стосунки після фіналу Холостячки

Хто став переможцем “Холостячки-2”

Претендентів на перемогу у боротьбі за серце Злати Огнєвіч залишилося троє – бізнесмени Дмитро Шевченко, Андрій Задворний і психолог Роман Свечкоренко.

Фіналісти Холостячки 2 зі Златою Огнєвіч
Фіналісти Холостячки 2 зі Златою Огнєвіч

Втім, головного фаворита глядачів вже немає серед фіналістів. Мова йде про Максима Тарапату.

Які стосунки у Злати Огнєвіч з Максом Тарапатою

Найромантичніший учасник другого сезону “Холостячки” Максим Тарапата завоював увагу Злати Огнєвіч далеко не з першої вечірки, але йому все ж таки вдалося це зробити. Ба більше, він став першим, хто ясно дав зрозуміти, що має серйозні наміри.

Вони разом встигли спроектувати майбутній спільний будинок, потрапити в невеличке ДТП, познайомитися з ріднею одне одного. Проте саме після знайомства Макса з батьками Злати вона залишила його без бутоньєрки, за крок до фіналу.

Макс Тарапата емоційно звернувся до Злати Огнєвіч
Макс Тарапата покинув Холостячку після знайомства з батьками Злати Огнєвіч

Огнєвіч не стала приховувати – боїться того, що Тарапата може у ній повністю розчинитися, а відповісти 100-відсотковою взаємністю на такі сильні почуття не готова. Цікаво, що навіть батько Злати залишився незадоволеним її рішенням, і якраз після цього Холостячка була помічена на вулицях Києва з Максимом. Користувачі мережі сподіваються, що співачка змінила свою думку і вже після фіналу зійшлася з головним романтиком проєкту. Згодом дізнаємося, чи це так.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини