Хто ця жінка, яка затьмарила Наталю Сумську? Хостікоєв розповів про кохану, і це не велелюбна своячка Ольга

Чоловік Наталі Сумської Анатолій Хостікоєв був одружений до неї два рази. Але як відомо, найсильніше кохання — перше кохання. І воно не оминуло талановитого автора. Чоловік розповів журналістам, хто ж змусив його серце битися настільки швидко, що він ночами стояв під вікнами коханої.

Особисте життя чоловіка Наталії Сумсткої Анатолій Хостікоєв було доволі бурхливим. Відомий актор встиг змінити трьох дружин, і безсумнівно мав жінок, з якими навіть не планував вступати у шлюб.  Але існує кохання іншого рівня – перше кохання. Саме про нього артист і розповів журналістам у барвах, постаючи перед ними у зовсім іншому світлі — в образі до безтями закоханого юнака, який готовий на будь-які безумства заради обраниці.

Хто ця жінка, яка затьмарила Наталю Сумську

Наталія Сумська розповіла, чому її доросла донька сидить в неї на шиї
Хто ця жінка, яка затьмарила Наталю Сумську

Так, в одному зі своїх інтерв’ю Анатолій розповів про своє раннє захоплення, яке зруйнувала його бабуся.

“У дев’ятому класі я був закоханий у дівчинку, яка навчалася у восьмому. Так її любив, як кажуть, просто сох по ній, збожеволів. А я бабусин синок був, батьки із сестрою Наталкою жили у хрущовці на околиці Києва, а я з бабулею — на вулиці Володимирській. Так ось, я знав, де живе моє кохання, і чекав, коли бабуся засне, щоб втекти на Печерськ і постояти під вікнами коханої, помріяти до першої години ночі. Буквально збожеволів… І бабуся це помітила: “Що ти щось неспокійний, що в тобі болить?”- поцікавилася вона. Я зізнався, що закохався. “Ну нічого, – сказала бабуся. — Вона гарна, мабуть, дiвчинка, але ти надягни цю iконку Божої матерi на шию. Тільки дивись, у тебе ж фізкультура у школі, щоб ніхто не бачив ї”. Через два дні кохання пройшло”, — розповідає актор.

Наталія Сумська і Анатолій Хостікоєв
Хто ця жінка, яка затьмарила Наталю Сумську

Звісно, тепер роз балон воного жіночої увагою Хостікоєв о важко уявити у такому стані. Варто відмітити, що в чоловіка була закохана навіть сестра його дружини, тобто своячка Ольга Сумська.

реклама

Поділіться статтею

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який варто присвятити добру та милосердю

Гороскоп на 17 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день пустих обіцянок, нещирості, непорозумінь та дрібних невдач. Детальніше дізнайтеся в статті.
Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну

32-річна Ксенія Мішина забрала єдиного сина і покинула Україну: після розриву з Еллертом ніхто не тримає

У період зимових канікул Ксенія Мішина вирішила відвідати свою матір та покинула кордони України разом з сином. Як проводить час акторка, дізнайтеся в нашій статті.
Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне

Вагітна Руслана Лижичко вийшла на сцену у довгій білій сорочці та повідомила неймовірне: “Дитинка скоро з’явиться”

Відома українська співачка Руслана Лижичко все активніше проявляє себе у творчості та в шоу-бізнесі. Як на цей раз артистів вдалося потішити своїх шанувальників?
Одного замку Пугачовій замало? Максим Галкін розсекретив свої грандіозні плани, які не по кишені навіть мільйонерам

45-річний Максим Галкін розсекретив їхнє з Пугачовою грандіозне придбання: “Зібралися собі другий замок будувати”

Максим Галкін звернувся за послугами астролога і поділився грандіозними планами, які спантеличили навіть Аллу Пугачову. Детальніше дізнайтеся у статті.
Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським

Мартиновська зізналася, що не може обрати між Хіменесом-Браво та Ярославським: на МастерШеф любовний трикутник

Відома українська кулінар Ольга Мартиновська зізналася, що не воліє відмовлятися від жодного зі своїх колег і припустила можливість стосунків втрьох.

Популярне

Останні новини