Четвер, 4 Березня, 2021

Померли дуже рано: актори серіалу “Бригада”, яких вже немає з нами

"Бригада" – культовий російський серіал 2002 року. Декого з акторського складу вже немає з нами.

Давайте пригадаємо акторів культової кіноісторії.

Андрій Панін (1962 – 2013) заслужений артист Росії. Популярність чоловікові принесли  ролі у серіалах “Мама не горюй” Максима Пежемського, “Мама” Дениса Євст гнеєва, “Бригада” і “Каменська”. Артист знімався і в українських серіалі “День народження Буржуя” та фільмі “Ілюзія страху”. Окрім акторської роботи Андрій Панін заснував власну експериментальну акторську майстерню. Загинув актор за невизначених обставин у 2013 році. Насправді його вбили і видали ще нещасний випадок. Акторові було 50 років.

Андрій Панін
Андрій Панін

Микола Єременко-молодший (1949 – 2001) народний артист Росії, заслужений артист РРФСР, радянський і російський актор і кінорежисер. Знімався у “Діти капітана Гранта”, “Біля озера”, “Гарячий сніг”, “Бригада”, “31 червня”, “Червоне і чорне”, “Царське полювання”, “Я оголошую вам війну”, “Любити людину”, “Снайпер”, “Білі ночі”, “Подаруй мені місячне сяйво”, “Удар Лотоса” та інші. Був режисером-постановниуом картини “Син за батька”. Помер актор і режисер у Москві у 2001 році від інсульту. Похований у Вітебську.

Микола Єременко-молодший
Микола Єременко-молодший

Петро Меркур’єв (1943 – 2010) у серіалі зіграв професора. За акторську кар’єру знявся у 95 картонах, серед яких серіал “Бригада” і фільм “Ширлі-мирлі”. Першим фільмом, у якому знявся Петро Меркур’єв був “Невські мелодії”, де зіграв роль деригента Ігоря. Окрім кінокар’єри, чоловік працював педагогом у хорових колективах, головним редактором музичної газети і ведучим музичних передач. Помер актор і музикант у віці 67 років у Москві.

Петро Меркур'єв
Петро Меркур’єв

Олександра Назарова (1940 – 2019) відома за роллю бабусі Олі у серіалі “Бригада”, бабусі Наді у серіалі “Моя прекрасна няня”. Знімалася у комедійному ьелеєурналі “Єралаш”. Театральний дебют у майбутньої зірки стався у 6 років. За свою акторську кар’єру Олександра Назарова зіграла у 90 кінокартинах, дублювала та озвучувала мультфільми, серіали і комп’ютерні ігри.

Олександра Назарова
Олександра Назарова

Олександр Белявський (1932 – 2012) зіграв у серіалі Віктора Петровича. Окрім “Бригади” зіграв у “Чотири танкісти і собака”, “Іронія долі або з легкою парою”, ” Кабачок “13 стільців”, “Місце зустрічі змінити не можна”, ” Інтердівчинка”, “Таємний знак”, “Завтра буде завтра” та інші. Загалом його фільмографія налічує 100+ кінофільмів і серіалів.

Олександр Белявський
Олександр Белявський

Олександр Дедюшко (1962 – 2007) відомий за картинами “Бригада”, “Оперативний псевдонім 1, 2”, “Псевдонім Албанець”, “Лялька”, “Сармат”, “Хлопці зі сталі” та інші.

Олексадр Дедюшко
Олексадр Дедюшко

Поділіться статтею

Леся Нікітюк

Леся Нікітюк показала, хто чекає на неї вдома та зустрічає після роботи: “Що за парнішка такий красивий?”

Лесі Нікітюк 33 роки, але родини своєї у неї немає. Втім, це не заважає хизуватися тим, хто зустрічає її вдома.

Популярне

Останні новини