Померли дуже рано: актори серіалу “Бригада”, яких вже немає з нами

Давайте пригадаємо акторів культової кіноісторії.

Андрій Панін (1962 – 2013) заслужений артист Росії. Популярність чоловікові принесли  ролі у серіалах “Мама не горюй” Максима Пежемського, “Мама” Дениса Євст гнеєва, “Бригада” і “Каменська”. Артист знімався і в українських серіалі “День народження Буржуя” та фільмі “Ілюзія страху”. Окрім акторської роботи Андрій Панін заснував власну експериментальну акторську майстерню. Загинув актор за невизначених обставин у 2013 році. Насправді його вбили і видали ще нещасний випадок. Акторові було 50 років.

Андрій Панін
Андрій Панін

Микола Єременко-молодший (1949 – 2001) народний артист Росії, заслужений артист РРФСР, радянський і російський актор і кінорежисер. Знімався у “Діти капітана Гранта”, “Біля озера”, “Гарячий сніг”, “Бригада”, “31 червня”, “Червоне і чорне”, “Царське полювання”, “Я оголошую вам війну”, “Любити людину”, “Снайпер”, “Білі ночі”, “Подаруй мені місячне сяйво”, “Удар Лотоса” та інші. Був режисером-постановниуом картини “Син за батька”. Помер актор і режисер у Москві у 2001 році від інсульту. Похований у Вітебську.

Микола Єременко-молодший
Микола Єременко-молодший

Петро Меркур’єв (1943 – 2010) у серіалі зіграв професора. За акторську кар’єру знявся у 95 картонах, серед яких серіал “Бригада” і фільм “Ширлі-мирлі”. Першим фільмом, у якому знявся Петро Меркур’єв був “Невські мелодії”, де зіграв роль деригента Ігоря. Окрім кінокар’єри, чоловік працював педагогом у хорових колективах, головним редактором музичної газети і ведучим музичних передач. Помер актор і музикант у віці 67 років у Москві.

Петро Меркур'єв
Петро Меркур’єв

Олександра Назарова (1940 – 2019) відома за роллю бабусі Олі у серіалі “Бригада”, бабусі Наді у серіалі “Моя прекрасна няня”. Знімалася у комедійному ьелеєурналі “Єралаш”. Театральний дебют у майбутньої зірки стався у 6 років. За свою акторську кар’єру Олександра Назарова зіграла у 90 кінокартинах, дублювала та озвучувала мультфільми, серіали і комп’ютерні ігри.

Олександра Назарова
Олександра Назарова

Олександр Белявський (1932 – 2012) зіграв у серіалі Віктора Петровича. Окрім “Бригади” зіграв у “Чотири танкісти і собака”, “Іронія долі або з легкою парою”, ” Кабачок “13 стільців”, “Місце зустрічі змінити не можна”, ” Інтердівчинка”, “Таємний знак”, “Завтра буде завтра” та інші. Загалом його фільмографія налічує 100+ кінофільмів і серіалів.

Олександр Белявський
Олександр Белявський

Олександр Дедюшко (1962 – 2007) відомий за картинами “Бригада”, “Оперативний псевдонім 1, 2”, “Псевдонім Албанець”, “Лялька”, “Сармат”, “Хлопці зі сталі” та інші.

Олексадр Дедюшко
Олексадр Дедюшко

Схожі новини