Померли дуже рано: актори серіалу “Бригада”, яких вже немає з нами

"Бригада" – культовий російський серіал 2002 року. Декого з акторського складу вже немає з нами.

Давайте пригадаємо акторів культової кіноісторії.

Андрій Панін (1962 – 2013) заслужений артист Росії. Популярність чоловікові принесли  ролі у серіалах “Мама не горюй” Максима Пежемського, “Мама” Дениса Євст гнеєва, “Бригада” і “Каменська”. Артист знімався і в українських серіалі “День народження Буржуя” та фільмі “Ілюзія страху”. Окрім акторської роботи Андрій Панін заснував власну експериментальну акторську майстерню. Загинув актор за невизначених обставин у 2013 році. Насправді його вбили і видали ще нещасний випадок. Акторові було 50 років.

Андрій Панін
Андрій Панін

Микола Єременко-молодший (1949 – 2001) народний артист Росії, заслужений артист РРФСР, радянський і російський актор і кінорежисер. Знімався у “Діти капітана Гранта”, “Біля озера”, “Гарячий сніг”, “Бригада”, “31 червня”, “Червоне і чорне”, “Царське полювання”, “Я оголошую вам війну”, “Любити людину”, “Снайпер”, “Білі ночі”, “Подаруй мені місячне сяйво”, “Удар Лотоса” та інші. Був режисером-постановниуом картини “Син за батька”. Помер актор і режисер у Москві у 2001 році від інсульту. Похований у Вітебську.

Микола Єременко-молодший
Микола Єременко-молодший

Петро Меркур’єв (1943 – 2010) у серіалі зіграв професора. За акторську кар’єру знявся у 95 картонах, серед яких серіал “Бригада” і фільм “Ширлі-мирлі”. Першим фільмом, у якому знявся Петро Меркур’єв був “Невські мелодії”, де зіграв роль деригента Ігоря. Окрім кінокар’єри, чоловік працював педагогом у хорових колективах, головним редактором музичної газети і ведучим музичних передач. Помер актор і музикант у віці 67 років у Москві.

Петро Меркур'єв
Петро Меркур’єв

Олександра Назарова (1940 – 2019) відома за роллю бабусі Олі у серіалі “Бригада”, бабусі Наді у серіалі “Моя прекрасна няня”. Знімалася у комедійному ьелеєурналі “Єралаш”. Театральний дебют у майбутньої зірки стався у 6 років. За свою акторську кар’єру Олександра Назарова зіграла у 90 кінокартинах, дублювала та озвучувала мультфільми, серіали і комп’ютерні ігри.

Олександра Назарова
Олександра Назарова

Олександр Белявський (1932 – 2012) зіграв у серіалі Віктора Петровича. Окрім “Бригади” зіграв у “Чотири танкісти і собака”, “Іронія долі або з легкою парою”, ” Кабачок “13 стільців”, “Місце зустрічі змінити не можна”, ” Інтердівчинка”, “Таємний знак”, “Завтра буде завтра” та інші. Загалом його фільмографія налічує 100+ кінофільмів і серіалів.

Олександр Белявський
Олександр Белявський

Олександр Дедюшко (1962 – 2007) відомий за картинами “Бригада”, “Оперативний псевдонім 1, 2”, “Псевдонім Албанець”, “Лялька”, “Сармат”, “Хлопці зі сталі” та інші.

Олексадр Дедюшко
Олексадр Дедюшко

Поділіться статтею

Колишні дружини та коханки зіркових чоловіків, які затягли їх під вінець

Битва колишніх дружин та коханок зіркових чоловіків: Созаєва і Репяхова, Войченко і Горняк, Сумм і Брежнєва

0
В українському шоу-бізнесі є чимало прикладів зіркових розлучень, які відбулися через появу на горизонті панянок-розлучниць. Хто ж вони?
Настя Каменських, Потап та їх улюбленець

Чому у Насті Каменських і Потапа досі немає дітей? Навіть сина Андрія від першого шлюбу не взяли виховувати

Настя Каменських не раз зізнавалася, що дуже мріє про дитину. Втім, досі співачка не стала мамою. Чому?
Алла Пугачова

Більше не “АБ”: Алла Пугачова змінила ім’я на 73 році життя. Як тепер величають Примадонну естради?

Алла Борисівна не перестає дивувати прихильників своїми рішеннями. З'явилися новини про одну дуже важливу зміну у її житті.
Тарзан і Наташа Корольова

Як ужалений: танцюючий на столі Тарзан став посміховиськом на курорті – Наташа Корольова теж не відставала

Тарзан і Наташа Корольова - найбільш епатажна пара шоу-бізнесу. Подивіться, як зірки відпочивають у Туреччині.
Таюне і Олег Винник

Таюне ясно дала зрозуміти, хто вона насправді для Олега Винника: “Дівчатам не пощастило, ти дістався мені”

0
Відомий український співак Олег Винник і Таюне, його бек-вокалістка, продовжують тримати інтригу щодо своїх стосунків.

Популярне

Останні новини