Після смерті чоловіка 74-річна Софія Ротару завела молодого коханця: з’явився ще охочий отримати гроші сім’ї

Легендарна українська співачка Софія Ротару зробила за свою кар'єру неймовірні гроші, але і втратила їх не мало. Дізнайтеся усі деталі наші статті.

Легендарна українська співачка Софія Ротару завжди розповідає про високі сімейні стандарти, не бажання жити з кимось іншим та цілковиту самотність. Однак, артистку оточують люди, які можуть розповісти про неї зовсім інші речі. Наприклад, далеко не всі вірять у те, що Анатолій Євдокименко був її єдиним чоловіком. Подейкують, що до цього це місце займав Володимир Івасюк, хоч і недовго.

Чому у смерті єдиного чоловіка Софії Ротару звинувачують саму співачку
Софія Ротару завела молодого коханця

Союз зірки з її покійним чоловіком тривав 30 років і завершився трагедією. Примадонна досі проливає сльози закоханим, але, як виявилося, це не заважає будувати особисте життя.

Софія Ротару завела молодого коханця

Так, відомий продюсер Андрій Разін розповів, що Софія Михайлівна мала роман з водієм, який став її коханцем. Ба більше, у сім’ї розігралася сцена ревнощів, через що одна сторона опинилася геть у тюрмі.

Обвислі щоки на обличчях зірок: Софія Ротару
Софія Ротару завела молодого коханця

Чоловік запевняє, що Ольга Коняхіна, яка працювала у артистки концертною директоркою та обікрала її на 500 тисяч євро, насправді просто відбила в неї молодого коханця-водія, за що і була покарана.

“Софія Михайлівна працювала 10 років, але не заплатила жодного податку. Вона вивезла з країни 22 мільйони євро. І ще образилася на свого директора за те, що та відбила у неї коханця-водія”

Жінки не просто співпрацювали, але й були подругами. Жінки не просто співпрацювали, а ще й обожнювали проводити час радом. Варто відзначити, що це не перший раз, коли знаменитість звинувачують у романі з молодиком. 10 років тому у Софії Михайлівни був юний протеже, якого вона намагалася влаштувати в шоу-бізнесі, і творчому тандему прописали бурхливий роман.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини