74-річна Софія Ротару кардинально змінила образ та помолоділа на очах: одягла рокерську косуху та об’ємну перуку

Софія Ротару для українського слухача завжди була іконою стилю. Ще в молодості артистка не боялася з’явитися на сцені в блискучих піджаках, платтях незвичної форми та з яскравими аксесуарами. Народна артистка й досі вирізняється серед колег своїми образами – Софія Михайлівна зараз надає перевагу жіночним “лукам” з прямим кроєм та цікавими кольорами.

С
Софія Ротару: тоді та зараз

Однак артистка ніколи не боялася експериментувати, особливо у повсякденному житті. В мережі можна знайти чимало фото, де Ротару без позує на камеру без макіяжу, у спортивних штанях або стильних джинсах. Декілька місяців тому співачка здивувала своїх прихильників яскравим знімком на мотоциклі – більшість з фанатів навіть не підозрювали, що улюблениця з естради обожнює залізних коней та швидкість. Сама Софія Михайлівна розповідала, що це хобі вона перейняла від сина.

Софія Ротару на мотоциклі
Софія Ротару на мотоциклі

Ще один яскравий образ Ротару приміряла відносно нещодавно для зйомок концерту “Новорічна ніч на Першому каналі. 30 років після”. Для цього виступу виконавиця кардинально змінила звичний концертний образ. Софія Михайлівна одягла яскраво-червону блузку з блискітками, яку доповнила масивною прикрасою на ланцюжку. Поверх Софія Михайлівна одягла шкіряну куртку-косуху з прикрасами у рокерському стилі.

Змінила Ротару й зачіску. Прихильники звикли бачити її з чорним блискучим прямим волоссям. Однак для зйомок співачка зробила пишну укладку в стилі 90-х та яскравий макіяж “смокі-айс”.

Користувачам мережі прийшов до смаку такий образ Софії Михайлівни, тож вони залишили для неї безліч компліментів:

  • “Ну дуже гарна жінка та співачка та людина”;
  • “Ця зачіска їй більше личить і дуже молодить…знайшла СВОЄ – молодець”;
  • “Зірка! Є на що подивитися”, – пишуть у коментарях.

Схожі новини