27-річна дружина Віктора Павліка вперше показала його батька Франека і матір Олександру: всі на одне обличчя

Відомий український артист Віктор Павлік одружений зі своєю концертною директоркою Катериною Репяховою, яка показала в мережі фото його батьків.

Зараз Віктор Павлік разом з дружиною Катериною Репяховою, маленьким сином Михайлом і тещею вирушив на Західну Україну з відпочинком та концертами. Там вони зустрінуть Новий рік, а по дорозі сімейство відвідало рідні краї співака – заїхали в гості до його мами Олександри Григорівни в Теребовлю. Жінка вперше особисто побачила свого молодшого онука і була дуже щаслива.

Як активна користувачка соціальних мереж, дружина Павліка в Інстаграмі виклала зворушливі кадри з сімейної зустрічі. Віктор Франкович також опублікував світлину з Михасиком і мамою на власній сторінці. Позують вони на дивані, а позаду на стіні висить ковдра з великою картиною артиста.

Віктор Павлік показав свою маму і молодшого сина
Віктор Павлік показав свою маму і молодшого сина

Підписники знаменитості зауважили в коментарях, що від дуже схожий на маму, як і онучок на бабусю:

  • “Та ви всі на одне обличчя”;
  • “Троє однакових”;
  • “Михасик дуже схожий на бабусю, а Віктор Франкович на маму. Щастя вашій родині. Довгих років життя милій жінці на цьому фото з щирою посмішкою”;
  • “Ви всі схожі, ну просто одне лице”;
  • “Три в одному”.

Крім того, Катерина Репяхова поділилася з фанатами архівним фото, на якому в формі моряка зображений батько її чоловіка – Франек Павлік. До цього Віктор ніколи не показував рідну людину. Не можна не помітити, що тато артиста був дуже видним і привабливим чоловіком. Чому він публічно не згадує батька – невідомо.

Дружина Віктора Павліка показала, як виглядав його батько Франек
Дружина Віктора Павліка показала, як виглядав його батько Франек

Нагадаємо, Репяхова – четверта дружина Віктора Павліка, з якою він одружився у травні 2020-го попри велику різницю у віці в 28,5 років. Влітку 2021-го у пари народилася перша спільна дитина. Для Катерини це первісток, а для співака – четвертий нащадок.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини