55-річна Ольга Сумська може покинути Україну: акторку запідозрили у переїзді в Росію до доньки Тоні Паперної

Ольга Сумська – яскравий приклад, як зовнішні події вплинули на лад однієї родини. З рідною сестрою, Наталею, артистка не має теплих відносин, адже виникли суперечки на фоні патріотичної теми. А через те, що старша донька Антоніна вирішила жити у Москві, знаменитість часто поливають негативом у мережі.

Навіть безтурботне, легке і кумедне відео змогло повернути критиків актори до теми її ставлення до Росії. Сумська показала, як швидко за допомогою монтажу кадрів “нарядила” ялинку. Одразу з’явився негатив під дописом. Запідозрили навіть у тому, що Ольга може переїхати закордон.

55-річна Ольга Сумська може покинути Україну
  • “До Росії їдете святкувати? Або від доньки зреклися?!”
  • “Як ці клоуни вже набридли”
  • “Дощик треба зняти! Це вже не модно!”

Та до таких коментарів Ольга ставить по-філософськи. Вона не відповідає хамством на хамство і утримується сама від опальних фраз.

Як Ольга Сумська стала блогеркою?

Знаменита жінка з початком росту популярності соціальних мереж, завела сторінку в інстаграмі. Зараз за артисткою спостерігає понад 700 тисяч користувачів. Цікава народу знаменитість тим, що не соромиться публікувати сміливі знимки повсякденного життя: вона з’являється перед камерою без макіяжу, може не обтяжувати себе складною укладкою волосся. Також із задоволенням публікує знимки з родиною, а особливо з молодшою донькою Ганною. Її поступово готують до популярності. Молода дівчина була вже навіть на червоній доріжці Одеського кінофестивалю.

Цікаво, що вона також навчається акторській майстерності, як і її мама з татом.

Схожі новини