Правда про коханця 74-річної Софії Ротару вийшла назовні: боролася за нього з суперницею, а пізніше мстилася

Відомий російський продюсер розповів усю правду про Софії Ротару та її стосунки з водієм. Що сталося між співачкою та її персоналом? Усі відповіді в статті.

Навколо легендарної української співачки Софії Ротару ходить маса міфів та пліток. Після того, як вона поховала свого чоловіка Анатолія Євдоеименко преса щосили намагається знайти наступного обранця зірки, а деякі фігури у шоу-бізнесі лише під кидають друг у вогонь.

Правда про коханця Софії Ротару вийшла назовні

Як виглядає другий чоловік Софії Ротару
Правда про коханця Софії Ротару вийшла назовні

Стверджують, що після смерті єдиного чоловіка Софія Ротару закрутила роман із водієм і в приступі ревнощів посадила помічницю за ґрати. Зірвав маску зі співачки Андрій Разін. Артистка насправді відправила директора Ольгу Коняхіну у в’язницю, звинувачуючи її у шахрайстві.  Жінка впродовж шести років заперечувала звинувачення та парирувала тим, що Ротару і сама нечиста на руку. Докладніше про схеми співачки Разін розповів у програмі “Розлучення по-російськи” на НТВ.

“Софія Михайлівна Ротару працювала десять років, не сплатила жодного податку. 22 мільйони євро вивезла, образилася на свого директора, що та відбила у неї водія-коханця, і вигадала розкрадання грошей. Посадили бідну бабу на шість років”

Варто відмітити, що це не єдиний роман, який приписують артистів. У мережі ходили чутки, що перед весіллям з Анатолієм Євдокименко артистку пов’язували романтичні стосунки з композитором Володимиром Івасюком.

Однак, жодна з цих версій Софія Михайлівна не коментувала, і начебто намагаються триматися подалі від інтриг та пліток у шоу-бізнесі. Ця стратегія дійсно їй дуже допомагає, адже аудиторія не втрачає прихильності до неї.

реклама

Поділіться статтею

Ірина Білик показала свої апартаменти в Одесі

Вид на Чорне море, підсвітка стін та величезний парусник з дерева: Ірина Білик показала свої апартаменти в Одесі

Відома українська співачка Ірина Білик запросила журналістів до себе додому та показала свої апартаменти в Одесі. Детальніше в нашій статті.
Колишній чоловік Аліни Гросу зник з її життя не за своїм бажанням

Екс-чоловік 26-річної Аліни Гросу зник з її життя не за своїм бажанням: побудувала кар’єру за його кошт і вигнала

2 роки тому розлучення молодої співачки Аліни Гросу наробило багато галасу, адже зірка не стала приховувати скандалу, що стався в родині. Та чи це правда?
Наталя Могилевська оконфузилася через Олю Полякову

46-річна Наталя Могилевська оконфузилася через Олю Полякову: як Суперблондинка насолила своїй колезі?

Відома співачка Наталя Могилевська поскаржилася у соціальній мережі на те, що оконфузилася через Ольгу Полякову. Що сталося, дізнайтеся в нашій статті.
Потап відростив сиве волосся і змінився так, що Каменських не впізнає

40-річний Потап відростив сиве волосся і змінився так, що Каменських не впізнає: “За тиждень перетворився на діда”

Відомий український продюсер Олексій Потапенко показав, як змінився під час відпочинку разом з коханою дружиною Настею Каменських. Усі деталі в статті.
Бек-вокалістка Олега Винника Таюне вперше показала свого чоловіка

48-річна Таюне показала свого чоловіка: за якого заможного красеня бек-вокалістка Олега Винника вийшла заміж

0
Талановита українська співачка Таюне, яка є бек-вокалісткою Олега Винника, показала чоловіка, за якого вперше вийшла заміж. Під вінець пішла з ефектним красенем.

Популярне

Останні новини