Правда про коханця 74-річної Софії Ротару вийшла назовні: боролася за нього з суперницею, а пізніше мстилася

Відомий російський продюсер розповів усю правду про Софії Ротару та її стосунки з водієм. Що сталося між співачкою та її персоналом? Усі відповіді в статті.

Навколо легендарної української співачки Софії Ротару ходить маса міфів та пліток. Після того, як вона поховала свого чоловіка Анатолія Євдоеименко преса щосили намагається знайти наступного обранця зірки, а деякі фігури у шоу-бізнесі лише під кидають друг у вогонь.

Правда про коханця Софії Ротару вийшла назовні

Як виглядає другий чоловік Софії Ротару
Правда про коханця Софії Ротару вийшла назовні

Стверджують, що після смерті єдиного чоловіка Софія Ротару закрутила роман із водієм і в приступі ревнощів посадила помічницю за ґрати. Зірвав маску зі співачки Андрій Разін. Артистка насправді відправила директора Ольгу Коняхіну у в’язницю, звинувачуючи її у шахрайстві.  Жінка впродовж шести років заперечувала звинувачення та парирувала тим, що Ротару і сама нечиста на руку. Докладніше про схеми співачки Разін розповів у програмі “Розлучення по-російськи” на НТВ.

“Софія Михайлівна Ротару працювала десять років, не сплатила жодного податку. 22 мільйони євро вивезла, образилася на свого директора, що та відбила у неї водія-коханця, і вигадала розкрадання грошей. Посадили бідну бабу на шість років”

Варто відмітити, що це не єдиний роман, який приписують артистів. У мережі ходили чутки, що перед весіллям з Анатолієм Євдокименко артистку пов’язували романтичні стосунки з композитором Володимиром Івасюком.

Однак, жодна з цих версій Софія Михайлівна не коментувала, і начебто намагаються триматися подалі від інтриг та пліток у шоу-бізнесі. Ця стратегія дійсно їй дуже допомагає, адже аудиторія не втрачає прихильності до неї.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини