Зірка “Сніданку з 1+1” Єгор Гордєєв на порозі батьківства: 31-річний телеведучий вже обирає іграшки для малюка

Відомий український телеведучої та продюсер Ігор Гордєєв — затятий холостяк. Чоловік не розкриває особистості жодної жінок, з якою будував стосунки і стверджує, що взагалі не збирається зв'язувати себе обов'язками.

Відомий український шоумен Єгор Гордєєв стверджує, що не пов’язує себе узами шлюбу через брак часу. Мовляв, його ніколи немає вдома, тому будувати стосунки він просто не здатен. На даний момент чоловік начебто взагалі не планує вступати у серйозні взаємини з жінками, але важко повірити у те, що такий чоловік, як Єгор проводить свої вечори у самотності.

Знайшлася суджена зірки "Сніданку з 1+1" Єгора Гордєєва
Єгор Гордєєв на порозі батьківства

Єгор Гордєєв на порозі батьківства

На даний момент зірці плюсів 31 рік — ідеальний вік для того, щоб обзавестися сім’єю та стати батьком. Принаймні саме в цей період часу більшість молодих людей задумується про створення міцної сім’ї. Для когось це буває вперше, хтось одружується вдруге, набрався досвіду та зрозумінням, що необхідно зробити, аби його сім’я була щаслива.

І хоча Єгор стверджує, що його голову не відвідують подібні думки, у це важко повірити. Ось наприклад, нещодавно він опублікував на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram фотографію з магазину, де на вітрині були продемонстровані різноманітні ляльки для маленьких дівчат.

Єгор Гордєєв на порозі батьківства. Скріншот особистої сторінки телеведучого

Єгор не зробив жодного допису до світлини, але питань вона викликає безліч. Чому Ігор завітав до дитячої крамниці? Для кого він шукав іграшку? Або ж він просто милувався атрибутами дитинства?

Імовірних пояснень цієї фотографії безліч: від пошуку подарунку для по хресниці, до дня народження доньки друзів. Але, звісно, усім фанатам хочеться вірити, що Гордєєв насправді задумується про поповнення і готовий стати сім’янином.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини