“Хлопче, у тебе не вистачить грошей”: колишня Андрія Данилка розповіла про причину, через яку покинула його

Колишня акторка з колективу Андрія Данилка Радміла Щеголова дала ексклюзивне інтерв'ю, в якому розкрила невідомі досьогодні деталі роботи з зіркою.

На початку 2022-го Радміла Щеголова почала частіше з’являтися перед камерами. У неї активно беруть інтерв’ю, а також цікавляться ранніми роками творчості Андрія Данилка, з яким вона досить довго співпрацювала. Нещодавно світ побачив її нове інтерв’ю з Наталією Влащенко, в якому вона розповіла про причини її виходу з колектива зірки.

Колишня Андрія Данилка зізналася, чому раптово покинула його

Так, за словами акторки вона просто виросла зі своєї ролі, і покинула Андрія, як, в принципі, і планувала. Радміла розуміла, що рано чи пізно їй доведеться прийняти рішення стосовно ролі Гелі.

Радміла Щеголова та Пндрій Данилко
Колишня Андрія Данилка зізналася, чому раптово покинула його

Згодом мова зайшла про непристойні пропозиції від глядачів, для яких виступав колектив Данилка на приватних замовленнях. Адже на початку двотисячних легенди про негідну поведінку артистів блукали скрізь. Щегоова згадала, що одного разу на пропозицію когось із глядачів “продати Гелю” Данилко пожартував.

“У “Лужниках” ми були. Коли танцювали, Андрію кричать із зали, хтось із високопоставлених: “Гелю продай!” А він каже: “Хлопче, у тебе не вистачить грошей”, – поділилася спогадами акторка.

Тож Данилко своїх співробітників завжди захищав.

Варто відмітити, що декілька тижнів тому Радміла давала інтерв’ю у передачі “Не бреши мені”, у якій зізналася, що в неї таки була близькість з Андрієм Данилко. На жаль, вона не уточнювала якого роду і всіляко намагалася уникнути прямих формулювань. Хоча журналісти намагалася підловити акторку на брехні, їй вдалося вернутися з їхніх рук, але слово — не горобець, і підтвердження близькості з артистом записане на відео.

реклама

Поділіться статтею

Аліні Гросу недостатньо Романа Полянського

26-річній Аліні Гросу недостатньо Романа Полянського: співачка вмовляє коханого на третього в їхній парі

Аліна Гросу має доволі специфічне почуття гумору, у чому можна переконатися, якщо зайти на її особисту сторінку в соціальній мережі Instagram.
Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб

37-річна Слава Камінська у весільній сукні заявила про шлюб: “Помирилися з колишнім чоловіком Едгаром”

Популярна українська співачка Слава Камінська знову з'явилася на людях у весільній сукні та заінтригувала публіку дивним коментарем до фотографій.
Дружина Віктора Павліка показала, як його дорослі діти відреагували на новину про вагітність

Дружина Віктора Павліка показала, як його дорослі діти відреагували на новину про вагітність: “Ну, я вітаю…”

Молода дружина Віктора Павліка довго відкладала той момент, коли зможе показати своїм підписникам, як старші діти артиста відреагували на новину про братика.
Хто та жінка, яка обійшла дружину Ігоря Кондратюка

Хто та жінка, яка обійшла дружину 55-річного Ігоря Кондратюка: продюсер зізнався в почуттях молодій акторці

Ігор Кондратюк прославився в Україні не тільки, як талановитий продюсер, але і як зразковий сім'янин, який уважно слідкує за кожним своїм рухом та словом.
Олексій Суханов уперше показав світу своє кохання

Ведучий “Говорить Україна” Олексій Суханов уперше показав світу своє кохання: “Це щастя, яке ніколи не зрадить”

Ведучий ток-шоу "Говорить Україна" Олексій Суханов поділився новою фотографією в особистому блозі. На знімку шоумен показав свого улюбленця.

Популярне

Останні новини