45-річна Олена Кравець зізналася, чому роками погано чинила з колегами та рідними: “Так соромно, дуже!”

Нещодавно відома українська гумористка Олена Кравець давала ексклюзивне інтерв'ю Маші Єфросиніній, яке стало активно обговорюватися в мережі. Що ж сталося?

Не так давно відома українська гумористка Олена Кравець завітала на інтерв’ю до Маші Єфросініної, в якому зізналася, що має дуже великий недолік, з яким вона не в змозі боротися. Актриса заявила, що нерідко відчуває сорому через патологічну схильність спізнюватися.

Олена Кравець вперше розповіла про свою хворобу
Олена Кравець зізналася, чому роками погано чинила з колегами та рідними. Кадр з вищевказаного інтерв’ю

Це зізнання отримало великий відгук у соціальних мережах, а де користувачі почали ділитися власними думками стосовно людей, яким притаманні подібні звички. Зокрема приєдналися психологи та “диванні експерти”.

Олена Кравець зізналася, чому роками погано чинила з колегами та рідними

Хтось давно вирішив, що таким чином той, хто запізнюється намагається привернути до себе увагу, або невербально дати зрозуміти, що ставить себе вище за інших. Тому після інтерв’ю люди почали захищати зірку, і почали пояснювати, чим же можуть бути викликані подібні звички.

Олена Кравець зізналася, чому роками погано чинила з колегами та рідними. Скріншот особистої сторінки зірки

“Люди, все не так, все взагалі не так!.. Мені щоразу так соромно, дуже!”, – зізналася Олена Кравець під час бесіди з телеведучою.

Вона впевнена, що це відбувається через її втрату зв’язку з реальністю. І повністю спростувала міф про те, що таким чином ті, хто запізнюється роблять це через поганий характер.

Варто відмітити, що раніше про цю звичку артистки не знали навіть фанати. І це навіть важко повірити, адже її діяльність вимагає концентрації та відповідальності.

реклама

Поділіться статтею

Олена Кравець зізналася, чому роками погано чинила з колегами та рідними

45-річна Олена Кравець зізналася, чому роками погано чинила з колегами та рідними: “Так соромно, дуже!”

Нещодавно відома українська гумористка Олена Кравець давала ексклюзивне інтерв'ю Маші Єфросиніній, яке стало активно обговорюватися в мережі. Що ж сталося?
Колишній чоловік Аліни Гросу Комков виявився зовсім не таким, яким його виставила зірка

Колишній чоловік Аліни Гросу Комков виявився зовсім не таким, яким його виставила зірка: побудував їй кар’єру

Майже 2 роки тому Аліна Гросу повідомила про розлучення з першим чоловіком Олександр, яке завершилося небувалим скандалом. Та чи сказала співачка усю правду?
Кого приховує зірка ТСН Алла Мазур

Кого приховує зірка ТСН Алла Мазур? Батько сина ведучої досі не готовий заявити про свою причетність до хлопчика

Відома українська телеведуча Алла Мазур виховує єдиного сина Артема. Хлопчик все частіше світиться поруч зі знаменитості, але особистість його батька залишається найголовнішим секретом зірки.
Родина літньої Софії Ротару залишила її на Різдво у цілковитій самотності

Родина літньої Софії Ротару залишила її на Різдво у цілковитій самотності: для бабусі місця не знайшлося

До мережі потрапили кадри зі святкування Різдва у сімействі Євдокименко, де Софія Ротару поміченою не була. Куди поділася легенда естради, дізнайтеся в нашій статті.
Чому родина Захура не бажала приймати Камалію

Чому сім’я чоловіка Камалії не хотіла приймати співачку в невістки: обманула свекруху і стала конкуренткою іншій

Шлях української співачки Камалії до сімейного щастя був непростим, але він точно був того вартий. Що довелося пережити артистці перед тим, як стати коханою дружиною Захура.

Популярне

Останні новини