Катя Репяхова розкрила правду, чому Віктор Павлік одружився з нею: зцілила від невиліковної недуги коханням

Шлюб Каті та Віктора Павліків досі є найбільш обговорюваною темою у мережі. Досі молода дружина співака отримує кпини та зневажливі коментарі.

Роман Віктора Павліка та Катерини Репяхової почався швидко та несподівано. Наче у Булгаковському романі, кохання огорошило обох умить та назавжди пов’язало серця. У 2020 році пара одружилася і одразу їхній корабель родинного щастя поринув у пучину гніву з боку прихильників.

27-річна Катерина Репяхова збентежила новиною: Віктор Павлік полишив її з сином на свята
Катя Репяхова розкрила правду, чому Віктор Павлік одружився з нею

У мережі дивувалися, мовляв, що могла знайти симпатична молода білявка у цьому чоловікові, який має троє дітей та побачив вже все у своєму житті. Над Катериною кепкували, удаючи, що бачать у ній не надійну половинку Віктора, а його молодшу доньку.

Втім, на другому році свого подружнього життя Репяхова нарешті відважилася прямо розповісти, що насправді пов’язує її з коханим. Виявляється, вона стала ковтком свіжого повітря для Павліка.

“У Віктора великі проблеми з алкоголем, що доходили до реанімації. В останній раз йому сказали, що наступний раз може стати останнім. Й нікого це глобально не цікавило. Він був один на один з проблемою”, – написала відчайдушна дружина.

Катя Репяхова розкрила правду, чому Віктор Павлік одружився з нею

Зараз в артиста все склалося, як у примірного сім’янина. Катя у червні 2021 року подарувала йому маленького сина, якого назвали Михайликом. Хлопчик постійно посміхається татку та мамі, а ще радує тим, як швидко росте.

Дитина стала справжньою відрадою для Віктора Павліка, зважаючи на те, що його юний син Павло змушений був боротися за життя. Хлопця не стало у серпні 2020. Катя була весь час поруч з коханим та підтримувала його з усіх сил. Артист не шкодує для неї слів подяки. Тепер дружина і син стали новим сенсом для зірки. Побажаємо ж щастя цій родини!

реклама

Поділіться статтею

З якими жінками Володимир Кличко зустрічався, а на яких одружувався

Усі жінки Володимира Кличка: моделі, спортсменки та американська дружина, яка скинула на боксера маленьку доньку

0
Відомий український боксер Володимир Кличко, який прославився на весь світ завдяки своїм спортивним досягненням, справжній ловелас. На його рахунку і моделі, і акторки, і спортсменки.
Гороскоп на 19 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 19 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку: день, який стане початком чогось прекрасного

Гороскоп на 19 січня 2022 року для всіх знаків зодіаку обіцяє день повний відкриттів та справедливих рішень. Ви будете здатні розпочати щось нове.
Дочка Ольги Сумської і Віталія Борисюка зізналася, як слава батьків впливає на її життя

Дочка Ольги Сумської і Віталія Борисюка зізналася, як слава батьків впливає на її життя: “Я цим користуюсь”

Унаслідок бурхливого кохання Ольги Сумської та Віталія борсука на світ з'явилася прекрасна дівчинка на ім'я Анна. Зараз вона навчається в інституті і вже активно дає інтерв'ю.
Григорій Решетнік покинув молоду дружину з трьома дітьми

38-річний Григорій Решетнік покинув молоду дружину з трьома дітьми: спадкоємці ведучого не стримують емоцій

Григорій Решетнік — глава великого сімейства, тому має добре попіклуватися про те, щоб три його спадкоємці були забезпечені всім необхідним.
Донька онкохворої Анастасії Заворотнюк розчарувала зізнанням про стан 50-річної акторки

Донька онкохворої Анастасії Заворотнюк розчарувала зізнанням про стан 50-річної акторки: “Час для скорботи”

Старша донька Анастасії Заворотнюк Анна, яка дуже не любить обговорювати свою матір, вперше за довгий час дала коментар стосовно її стану. Детальніше в статті.

Популярне

Останні новини