Екс-дружина Дзідзьо Славія засвітилася у хоромах всесвітньо відомого американця: на кого жінка проміняла співака?

Колишня дружина відомого українського виконавця Дзідзьо, яка зараз виступає під псевдонімом Славія, спантеличила мережу новими кадрами. Усі деталі в статті.

Навесні минулого року український шоу-бізнес сколихнула новина про розлучення Дзідзьо та його дружини Ярослави, які прожили разом 20 років. Підозри про те, що в парі не все в порядку вже озвучувалися неодноразово, адже дівчина дала скандальні інтерв’ю, в яких розкрила усі негаразди в стосунках з артистом.

У серпні 2021-го вони розійшлися назавжди. Ярослава отримала елітну квартиру на березі озера, а Дзідзьо повну свободу.

Славія засвітилася у хоромах всесвітньо відомого американця

З початком холостяцького життя Славія розпочала активну діяльність на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram. Щодня вона публікує нові кадри та розповідає свіжі новини, які мають пряме відношення до її творчості.

Наприклад, на зимові канікули вона полетіла у теплі краї, і начебто у цілковитій самотності насолоджується відпочинком біля океану. Можливо, це дійсно було варте того шляху, який вона пройшла за минулий рік. Варто відмітити, що зірка навіть відвідала маєток Ернеста Хемінгуея.

Вона показала підписникам майже кожну кімнату, у якій колись жив великий американський письменник та зацікавила аудиторію своєю подорожжю ще більше.

Варто відмітити, що поки Славія насолоджується пригодами та вільним життям, Дзідзьо не припиняє працювати. Зараз у нього настав період, коли він не дозволяє собі відпочивати взагалі. Чоловік задіяний і у музичній сфері, і у кіноіндустрії. При цьому колишня дружина дуже його підтримує і навіть приходила на прем’єру його фільму. Зараз обидва екс-партнера не перебувають у стосунках, тому глядачі вірять можливе воз’єднання.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини